Maç kaç kaç bitti ? - 29/03/2015

Brezilya Paulista A2 Ferroviaria 7 - 1 Monte Azul
Brezilya Paulista A2 Velo Clube 2 - 6 Novorizontino
Fransız Guyanası Onur Ligi Matoury Le Geldar Ertelendi
Fransız Guyanası Onur Ligi SC Kourou Sinnamary Ertelendi
Şili İkinci Lig 4.Tur Deportes Valdivia 4 - 1 Deportes Quilicura
Paraguay Profesyonel Lig Apertura Nacional Asuncion 0 - 1 Sol de America
Paraguay Profesyonel Lig Apertura Sportivo San Lorenzo 1 - 2 Libertad
Aruba Onur Ligi La Fama 00:00 San Nicolas
Brezilya Paulista A3 Itapirense 0 - 0 Rio Preto
Uruguay Premier Lig Clausura CA Penarol 2 - 1 El Tanque Sisley
Şili Kupa Final Universidad Concepcion 3 - 2 Palestino
Brezilya Maranhense 1.Tur Imperatriz 2 - 0 Cordino
Brezilya Maranhense 1.Tur Balsas 0 - 4 Moto Club MA
Venezuela Premier Lig Clausura Deportivo La Guaira 3 - 0 LLaneros De Guanare
Brezilya Paraense 2.Tur Paragominas 2 - 0 Independente PA
Brezilya Paraense 2.Tur Tapajos 3 - 1 Parauapebas
Brezilya Paraense 2.Tur Cameta 01:00 Sao Francisco PA
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura Centenario 01:00 Atletico Nacional
Arjantin Premier Lig Banfield 1 - 0 Huracan
Brezilya Gaucho 2-1.Tur Grup A GE Gloria 01:00 Tupi RS
Şili Primera B Clausura 2.Tur Copiapo CD Everton Ertelendi
Şili İkinci Lig 4.Tur Malleco Unido 5 - 0 Municipal Mejillones
ABD Major Lig New York City FC 0 - 1 Sporting Kansas City
ABD Major Lig DC United 1 - 0 Los Angeles Galaxy
Panama LPF Clausura Tauro FC 0 - 1 Arabe Unido
Panama LPF Clausura Alianza FC 1 - 0 San Francisco
Panama LPF Clausura Chorrillo FC 2 - 2 Chepo
Panama LPF Clausura Independiente 4 - 2 Atletico Chiriqui
Brezilya Paulista A3 Sao Jose EC 2 - 0 Sertaozinho
ABD USL Pittsburgh Riverhounds 5 - 2 City Islanders
ABD USL Wilmington Hammerheads 2 - 2 Richmond Kickers
Kolombiya Primera A Apertura Deportivo Pasto 1 - 4 Deportivo Cali
Arjantin Premier Lig Godoy Cruz 2 - 2 Independiente
Brezilya Tocantinense 1.Tur Intercap 01:30 Tocantins
Arjantin Prim B Metro Defensores De Belgrano 1 - 0 Deportivo Moron
Arjantin Premier Lig San Lorenzo 4 - 0 Lanus
ABD Major Lig Columbus Crew 1 - 2 New York Red Bulls
Brezilya Paraibano 1.Tur CSP Campinense Ertelendi
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu Tundzha Yambol 02:00 Rodopa Smolyan
Romanya Kadınlar Ulusal Ligi Brazi (K) 02:00 CFR Timişoara (K)
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup B Barrio Mexico Coto Brus Ertelendi
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup B Jaco Rays Real Pococi Ertelendi
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup B Turrialba Osa Ertelendi
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup B Aserri Siquirrena Ertelendi
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura River Plate David 02:00 Millenium
Bulgaristan V AFG Güney-Doğu Gigant Saedinenie 02:00 Elhovo
Lüksemburg Onur Ligi Rodange Muhlenbach-Sandzak Ertelendi
Gine 1.Lig CI Kamsar 02:00 Kaloum Star
Gine 1.Lig Soumba 02:00 Satellite
Gine 1.Lig Gangan 02:00 Atletico Coleah
Guadeloupe Onur Ligi Etoile De Morne-A-LEau 02:00 US Baie-Mahaut
Arjantin Premier Lig Crucero Del Norte 1 - 0 Temperley
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup B Kırgızistan U23 Ürdün U23 Ertelendi
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup B Kuveyt U23 Türkmenistan U23 Ertelendi
Guadeloupe Onur Ligi La Gauloise 02:00 USR Sainte-Rose
Guadeloupe Onur Ligi Red Star 02:00 Club Amical
Faroe Adaları Kadınlar 1.Ligi HB (K) 02:00 EBS / Skala (K)
Faroe Adaları Kadınlar 1.Ligi AB (K) 02:00 B36 (K)
Faroe Adaları Kadınlar 1.Ligi KI (K) 02:00 IF/Vikingur (K)
Aruba Onur Ligi Deportivo Nacional 02:00 Britannia
ABD Major Lig Vancouver Whitecaps 2 - 1 Portland Timbers
Guadeloupe Onur Ligi Moulien 02:00 Phare Du Canal
Azerbaycan U19 Ligi Qabala U19 02:00 Khazar Lankaran U19
Azerbaycan U19 Ligi Revan U19 02:00 Sumqayıt U19
Azerbaycan U19 Ligi Linca FK U19 02:00 AZAL U19
Azerbaycan U19 Ligi Simurq U19 02:00 İnter U19
Azerbaycan U19 Ligi Neftçi U19 02:00 Bakı U19
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup A Juventud Escazucena Municipal Liberia Ertelendi
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup A Alajuela Junior ADR Jicaral Ertelendi
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup A San Carlos Guanacasteca Ertelendi
Guadeloupe Onur Ligi Siroco Les Abymes 02:00 Juventus Saint-Anne
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup A Grecia Puntarenas FC Ertelendi
ABD USL OKC Energy 1 - 1 Tulsa Roughnecks
Yeni Zelanda Premiership Şampiyona Final Team Wellington 3 - 4 Hawkes Bay United
Lüksemburg Onur Ligi Mondercange Racing FC Ertelendi
Guadeloupe Onur Ligi Gosier 02:00 Racing Club (GUA)
Guadeloupe Onur Ligi Arsenal 02:00 Solidarite Scolaire
Guatemala Ulusal Lig Clausura Suchitepequez 2 - 1 Halcones FC
ABD Major Lig FC Dallas 0 - 0 Seattle Sounders
ABD Major Lig Houston Dynamo 0 - 0 Colorado Rapids
Yeni Zelanda Premiership Şampiyona Final Auckland City 5 - 1 Waitakere United
ABD USL Austin Aztex 2 - 0 Colorado Springs
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup A Puntarenas FC 04:00 San Carlos
Kolombiya Primera A Apertura Atletico Nacional 2 - 0 Deportes Tolima
Belize Premier Lig Kapanış Belmopan Bandits FC Belize Ertelendi
Hazırlık Ülkeler Ekvador 0 - 1 Meksika
Fiji Ulusal Futbol Ligi Tailevu Naitasiri 05:00 Nadroga
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura Atletico Veraguense 05:00 Deportivo Vista Alegre
Guatemala Ulusal Lig Clausura Xelaju MC 3 - 1 Deportivo Petapa
Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria Werribee City U20 05:00 Melbourne Knights U20
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano CS Cartagines 1 - 1 UCR
ABD USL Orange County Blues 1 - 2 Arizona United
ABD USL LA Galaxy II 2 - 3 Sacramento Republic
Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria Heidelberg United U20 06:00 South Melbourne U20
Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria Dandenong Thunder U20 06:00 Hume City U20
Kore Halk Cumhuriyeti K Lig Challenge Seoul E-Land 1 - 1 Anyang
Avustralya Victoria 1.Lig Nunawading City 2 - 3 Bendigo Gold
Avustralya Victoria 1.Lig St. Albans Saints 07:00 Eastern Lions
Japonya Kadınlar L1 Ligi Yunogo Belle (K) 1 - 0 Elfen Sayama (K)
Japonya Kadınlar L1 Ligi Albirex Niigata (K) 0 - 1 Iga Kunoichi (K)
Avustralya NPL Yeni Güney Galler Blacktown City Demons 3 - 1 Parramatta Eagles
Avustralya NPL Yeni Güney Galler Manly United 0 - 0 Rockdale City Suns
Avustralya NPL Yeni Güney Galler Sydney Olympic 2 - 2 Bonnyrigg White Eagles
Japonya J2 Lig V-Varen Nagasaki 1 - 1 Tokyo Verdy
Japonya J2 Lig Avispa Fukuoka 1 - 0 Roasso Kumamoto
Japonya J2 Lig FC Gifu 0 - 2 Zweigen Kanazawa
Japonya J2 Lig Jubilo Iwata 2 - 1 Oita Trinita
Japonya J2 Lig Tochigi SC 2 - 1 Tokushima Vortis
Japonya J2 Lig Mito Hollyhock 3 - 1 Ehime FC
Japonya J3 Lig Ryukyu 2 - 1 J League U22
Japonya J3 Lig Fujieda MYFC 0 - 1 Parceiro Nagano
Japonya J3 Lig Sagamihara 0 - 2 Gainare Tottori
Japonya J3 Lig Yokohama SCC 0 - 1 Fukushima United
Japonya J3 Lig Grulla Morioka 0 - 0 Kataller Toyama
Japonya Futbol Ligi 1.Tur Nara Club 1 - 1 Osaka
Japonya Futbol Ligi 1.Tur Maruyasu Industries 0 - 5 Honda FC
Japonya Futbol Ligi 1.Tur Tochigi Uva 0 - 3 Sagawa Printing
Japonya Futbol Ligi 1.Tur Honda Lock 2 - 1 Yokogawa Musashino
Japonya Futbol Ligi 1.Tur Vanraure Hachinohe 2 - 0 Verspah Oita
Avustralya NPL Victoria Werribee City 1 - 2 Melbourne Knights
Japonya Kadınlar L2 Ligi Kibi Univ. Takahashi (K) 07:00 Setagaya Sfida (K)
Japonya Kadınlar L2 Ligi Parceiro Nagano (K) 07:00 Angeviolet Hiroshima (K)
Japonya Kadınlar L2 Ligi Nippon SCU (K) 07:00 Fukuoka J. Anclas (K)
Avustralya A-Lig Wellington Phoenix 0 - 3 Sydney
Japonya J2 Lig Kyoto Sanga 1 - 1 Kamatamare Sanuki
Rusya FNL Sakhalin 0 - 0 Gazovik Orenburg
Kore Halk Cumhuriyeti K Lig Challenge Daegu 2 - 1 Gangwon
Japonya J3 Lig Machida Zelvia 0 - 1 Blaublitz Akita
Avustralya NPL Victoria Heidelberg United 1 - 1 South Melbourne
Avustralya NPL Victoria Dandenong Thunder 0 - 2 Hume City
Japonya J2 Lig Giravanz Kitakyushu 0 - 1 ThespaKusatsu Gunma
Avustralya NPL Gençlik Ligi Queensland Brisbane Olympic U20 09:00 Palm Beach Sharks U20
Avustralya A-Lig Newcastle Jets 0 - 1 Adelaide United
Japonya Futbol Ligi 1.Tur Azul Claro Numazu 2 - 0 Ryutsu Keizai Dragons
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 1.Tur Meixian Hakka 10:00 Hebei Elite
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 1.Tur Wuhan Dongfeng Honda 10:00 Ningbo Yinbo
Çin Halk Cumhuriyeti FA Kupası 1.Tur Suzhou Jinfu 10:00 Bank Of Dalian Tornado
Hong Kong Premier Lig Hong Kong Rangers 0 - 5 Kitchee
Japonya J2 Lig Cerezo Osaka 2 - 0 Yokohama FC
Japonya J2 Lig JEF United 1 - 0 Fagiano Okayama
Japonya J2 Lig Omiya Ardija 1 - 1 Consadole Sapporo
Kore Halk Cumhuriyeti K Lig Challenge Ansan Police 1 - 0 Chungju Hummel
Avustralya Brisbane Capital Ligi Holland Park Hawks 2 - 2 Mt Gravatt Hawks
Hong Kong HKFA 1.Lig Happy Valley AA 0 - 3 Yau Tsim Mong
Hong Kong HKFA 1.Lig Metro Gallery Sun Source 5 - 0 Shatin SA
Hong Kong HKFA 1.Lig Citizen AA 1 - 0 Hong Kong FC
Hong Kong HKFA 1.Lig Kwun Tong 0 - 2 Kwai Tsing DFA
Hong Kong HKFA 1.Lig Sun Hei SC Wanchai Ertelendi
Hong Kong HKFA 1.Lig Southern District RSA 4 - 1 Tai Chung
Hong Kong HKFA 1.Lig Lucky Mile 1 - 0 Tuen Mun SA
Romanya Kadınlar Ulusal Ligi ASA Targu Mureş (K) 11:00 Heniu Prundu Bârg?ului (K)
Romanya Kadınlar Ulusal Ligi Universitatea Alexandria (K) 11:00 Olimpia Universitatea (K)
Kıbrıs Rum Kesimi Kadınlar 1.Lig Kokkinochoria (K) 11:00 Champions Ypsona (K)
Kıbrıs Rum Kesimi Kadınlar 1.Lig AE Ammochostos (K) 11:00 Lefkothea (K)
Kıbrıs Rum Kesimi Kadınlar 1.Lig Ledra / PAEEK (K) 11:00 AMOK Chrysomilia (K)
Kıbrıs Rum Kesimi Kadınlar 1.Lig Apollon Limassol (K) 11:00 Pafia Pafos (K)
Avustralya NPL Queensland Moreton Bay United 4 - 2 Brisbane City
Avustralya NPL Queensland Brisbane Olympic 5 - 2 SWQ Thunder
Yunanistan Süper Lig K20 Panaitolikos U20 3 - 0 Platanias U20
Yunanistan Süper Lig K20 Veria U20 11:00 Ergotelis U20
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup F Hong Kong U23 1 - 2 Myanmar U23
Avustralya Brisbane Capital Ligi Moggill 5 - 0 Brisbane Force
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E Slavicin 11:15 Vitkovice
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D Bystrice Nad Pernstejnem 11:15 Velke Mezirici
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL Prevysov 1 - 3 Lounovice
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL Meteor Praha Zenit Caslav İkinci yarı
Avusturya Landesliga Wien Favoritner AC 11:15 Simmeringer SC
Avusturya Landesliga Wien Gersthofer SV 11:15 Gerasdorf Stammersdorf
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL Unicov 0 - 1 Zabreh
Slovakya 3.Lig Merkez Kremnicka 11:30 Teplicka Nad Vahom
Slovakya 3.Lig Bratislava Raca 11:30 Rohoznik
Slovakya 3.Lig Doğu Zemplin Michalovce II 11:30 Vysne Opatske
Çek Cumhuriyeti 2.Lig Kadınlar CZFL Sokol Stara Lysa (K) 11:30 Rakovnik (K)
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup H Brunei U23 11:30 Endonezya U23
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup I Makao U23 11:30 Malezya U23
Slovenya 3. SNL Doğu Rakican 11:30 Odranci
Almanya Oberliga Hamburg Paloma 11:45 Niendorfer TSV
Malezya FAM Lig Grup B Ipoh FA 11:45 Harimau Muda III
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney Jahn Calden (K) 12:00 Wacker München (K)
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney Schwaben Augsburg (K) 12:00 Eintracht Frankfurt (K)
Avusturya Landesliga Tirol SV Innsbruck 12:00 Matrei
Macaristan U21 Ligi Küme Düşme Turu Kaposvari Rakoczi U21 12:00 Kecskemeti U21
Tayland 2.Lig Merkez Batı Hua Hin City 12:00 Pathum Thani Seeker
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig NOFV Blau Weiss Beelitz (K) 12:00 Eintracht Leipzig-Süd (K)
Tayland 2.Lig Kuzey Nakhon Sawan 12:00 Kamphaeng Phet
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu Ubon Ratchathani 12:00 Loei City
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu Kalasin 12:00 Mahasarakham United
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu Nong Bua Lamphu 12:00 Nakhon Phanom
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig NOFV FFV Leipzig II (K) 12:00 Fortuna Dresden Rahnitz (K)
Çek Cumhuriyeti 2.Lig Kadınlar MSLZ Brno (K) 12:00 FK Olomouc (K)
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Güney Weinberg (K) 12:00 Alemannia Aachen (K)
Polonya 3.Lig Lodzko Mazowiwcka Lechia T. Mazowiecki 12:00 MKS Polonia Warszawa
Türkiye U19 Elit Ligi Süper Lig Karabükspor U19 12:00 Trabzonspor U19
Türkiye Kadınlar 2.Lig Kireçburnu (K) 12:00 Nusaybin Gençlik Ve Spor (K)
Türkiye U19 Elit Ligi Süper Lig Fenerbahçe U19 12:00 Konyaspor U19
Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka Izolator Boguchwala 12:00 Stal Krasnik
Türkiye U19 Elit Ligi Süper Lig Gençlerbirliği U19 12:00 Kayseri Erciyesspor U19
Slovenya Kadınlar 1. Ligi Pomurje (K) 12:00 Rudar Skale (K)
Slovenya Kadınlar 1. Ligi Radomlje (K) 12:00 Velesovo (K)
Yunanistan Süper Lig K20 Kalloni U20 Kerkyra U20 İkinci yarı
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup D Monaco U19 12:00 Toulouse U19
Yunanistan Süper Lig K20 PAS Giannina U20 0 - 2 PAOK U20
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup G Kamboçya U23 Kuzey Kore U23 İkinci yarı
İtalya Lega Pro 1 Grup A Pordenone Calcio Mantova İkinci yarı
Almanya U19 Bundesliga Batı Wuppertaler SV U19 12:00 1. FC Mgladbach U19
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup J Singapur U23 Çin U23 İkinci yarı
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B Paris U19 12:00 Evian TG U19
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup E Hindistan U23 Suriye U23 İkinci yarı
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Kuzey Union Berlin (K) 12:00 Werder Bremen (K)
Rusya FNL Sibir Novosibirsk Khimik Dzerzhinsk İkinci yarı
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Kuzey Lübars (K) 12:00 Cloppenburg (K)
Sırbistan Sırp Ligi Belgrade Zarkovo 12:00 IM Rakovica
Tayland 2.Lig Bangkok Metro North Bangkok College 12:00 Rangsit JW
Tayland 2.Lig Bangkok Metro Army FC 12:00 Rayong United
Tayland 2.Lig Merkez Doğu Maptaphut Rayong 12:00 Samut Prakan
Tayland 2.Lig Merkez Doğu Kheng Khoi TRU 12:00 Cha Choeng Sao
Tayland 2.Lig Merkez Doğu Phan Thong 12:00 Royal Thai Fleet
Tayland 2.Lig Merkez Doğu Sriracha 12:00 Prachinburi United
Hırvatistan 3. HNL Zapad Trnje Zelina İkinci yarı
Almanya Kadınlar Bundesliga Herforder SV (K) Hoffenheim (K) İkinci yarı
Polonya 3.Lig Lodzko Mazowiwcka Pelikan Lowicz 12:15 Sokol Aleksandrow
Tayland 2.Lig Güney Nakhon Si Thammarat 12:30 Nara United
Tayland 2.Lig Güney Pattani 12:30 Trang
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Çayelispor 0 - 3 Yomraspor İlk yarı
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Görelespor 0 - 0 Arhavispor İlk yarı
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Araklı Karadere SK 0 - 0 1926 Bulancakspor İlk yarı
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Beşikdüzüspor 1 - 1 Ardeşenspor İlk yarı
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Torulspor 0 - 1 Serhat Ardahan İlk yarı
Tayland 2.Lig Kuzey Singburi 12:30 Phitsanulok
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Diyarbakır1968 SK 2 - 1 Kurtalanspor İlk yarı
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Mardinspor 3 - 0 Tatvan G.Birliği İlk yarı
Guam 1.Lig Doosan FC 12:30 Southern Cobras
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D Eldenia II (K) 12:30 Venlosche Boys (K)
İspanya 2.Lig B Grup 2 Trival Valderas 0 - 1 CD Guadalajara İlk yarı
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D Teisterbanders (K) 12:30 Nooit Gedacht (K)
İspanya 2.Lig B Grup 4 Cordoba II 0 - 0 Linense İlk yarı
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup Karsspor 1 - 1 Iğdır Aras İlk yarı
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup Cizre Spor 0 - 0 12 Bingölspor İlk yarı
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zondag Prinses Irene (K) 12:45 t Zand (K)
Tayland 2.Lig Güney Phang Nga 13:00 Surat Thani
İspanya 2.Lig B Grup 2 Getafe II 0 - 1 Atletico Madrid II İlk yarı
İspanya 2.Lig B Grup 2 Real Madrid II 1 - 0 Las Palmas II İlk yarı
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zondag SV Someren (K) 13:00 Eldenia (K)
Almanya U19 Bundesliga Kuzey / KuzeyDoğu Rot-Weiss Erfurt U19 0 - 0 Hannover 96 U19 İlk yarı
İspanya 2.Lig B Grup 3 LHospitalet 1 - 0 Reus Deportiu İlk yarı
Tayland 2.Lig Kuzey Phetchabun 13:00 Phrae United
Andorra 2.Lig Yükselme Turu Atletic Club DEscaldes 13:00 FC Rangers
İspanya 2.Lig B Grup 4 Cartagena 0 - 0 Lucena İlk yarı
İspanya 2.Lig B Grup 3 Gimnastic Tarragona 1 - 0 Espanyol II İlk yarı
İspanya 2.Lig B Grup 2 Fuenlabrada 0 - 0 Toledo İlk yarı
Ukrayna Druha Lig Shakhtar Donetsk III 13:00 Skala Stryi
Macaristan U21 Ligi Şampiyonluk Turu Honved U21 13:00 Illes Akademia U21
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zondag Nuenen (K) 13:00 Venray (K)
İspanya 2.Lig B Grup 3 Olimpic De Xativa 0 - 0 Mallorca II İlk yarı
İspanya 2.Lig B Grup 4 Arroyo CP 0 - 0 UCAM Murcia İlk yarı
İspanya 2.Lig Osasuna 0 - 0 Sporting Gijon İlk yarı
İspanya 2.Lig B Grup 3 Atletico Baleares 0 - 0 Lleida Esportiu İlk yarı
Yunanistan Süper Lig K20 Atromitos U20 0 - 0 Levadiakos U20 İlk yarı
İspanya 2.Lig B Grup 3 Sant Andreu 0 - 0 Cornella İlk yarı
Fransa Kadınlar 1.Ligi Arras (K) 13:00 ASPTT Albi (K)
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D Amstenrade (K) 13:00 Trekvogels (K)
İspanya 2.Lig B Grup 3 Elche II 0 - 1 Zaragoza II İlk yarı
İzlanda Lig Kupası C Grup 4 Snafell 13:00 Midas
Tayland 2.Lig Bangkok Metro Rangsit 13:00 Customs United
Kadınlar Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final FFC Frankfurt (K) 1 - 0 Bristol Academy (K) İlk yarı
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Botev Novi Pazar 13:00 Chernomorets Balchik
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D OVV 67 (K) 13:15 Bekkerveld (K)
Tayland 2.Lig Merkez Batı Phetchaburi 13:30 Raj Pracha
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Ünyespor 13:30 Ulukavakspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Güzelorduspor 13:30 Bartınspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Bozüyük Vitraspor 13:30 İnegöl Gençlergücü
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Kastamonuspor 1966 13:30 Turhalspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Gebze Sultan Orhan 13:30 Elmasbahçeler
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Çarşambaspor 13:30 Fatsa Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Mudanyaspor 13:30 İFA
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Termespor 13:30 Yeni Amasyaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Çayırovaspor 13:30 Altınova Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Sinopspor 13:30 1930 Bafraspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Yenibosnaspor 13:30 Sultanbeyli Bld.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup Kaptan D.Ç.S.Yenicespor 13:30 Ladik Belediye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Leventspor 13:30 Modafen
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup Kestel Belediyespor 13:30 Gebzespor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Trabzon Akçaabat FK Ankara Adliyespor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Tire 1922 13:30 Manavgatspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Kırıkhanspor 13:30 Darıca Gençlerbirliği
Türkiye 3.Lig 1.Grup Çorum Belediyespor 13:30 Tuzlaspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Gaziosmanpaşa 13:30 Şekerspor
İtalya Lega Pro 1 Grup B LAquila 13:30 Santarcangelo
Türkiye 3.Lig 1.Grup Batman Petrolspor Bozüyükspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Zonguldak Kömürspor 13:30 İstanbulspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Bursa Nilüferspor 13:30 Çatalcaspor
Türkiye 3.Lig 1.Grup Kızılcabölükspor 13:30 Niğde Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Didim Belediyespor 13:30 Balıkesir BŞBelediye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Narlıdere Belediye 13:30 Sındırgı Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup İzaks Gaziemir 13:30 İncirliova Bld.
Hazırlık Ülkeler Güney Afrika U17 13:30 Mali U17
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Bozdoğan Bld. 13:30 Manisa BŞBelediye
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Erdekspor 13:30 Atillaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Yeni Çanspor 13:30 Soma Sotesspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup Somaspor 13:30 Karabiga Belediye
Türkiye 3.Lig 2.Grup Maltepespor 13:30 Gölcükspor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Erzincan Refahiyespor 13:30 Eyüpspor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Kemer Tekirovaspor 13:30 Payas Belediye 1975
Türkiye 3.Lig 2.Grup 68 Yeni Aksarayspor 13:30 Çine Madranspor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Çankırıspor 13:30 Dardanelspor
Türkiye 3.Lig 2.Grup Sancaktepe BSK 13:30 Halide Edip Adıvar SK
Türkiye 3.Lig 2.Grup Arsinspor 13:30 Yeşil Bursa
Türkiye 3.Lig 2.Grup Sivas 4 Eylül Bld. Spor 13:30 Denizli BBSK
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Hadırlıgücü 13:30 Dörtyol Gençlerbirliği
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Akşehir Spor 13:30 Osmaniyespor FK
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Selçuklu Belediyespor 13:30 Nevşehirspor GK
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Ceyhanspor 13:30 Akdeniz Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Isparta DSİ 13:30 Muratpaşa Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Reyhanlı Belediyespor 13:30 Kozan Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Bucak Bld.Oğuzhan 13:30 İzmirspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Toroslar Belediyespor 13:30 Sarayönü Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Yeşilovaspor 13:30 Uşak Sportif
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Mersin BŞBld MESKİ 13:30 Karaman Bld.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Selvioğluspor 13:30 Afjet Afyonspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Muğlaspor 13:30 Sarayköyspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Konyaaltı Belediyespor 13:30 Eğirdirspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup Pamukkalespor 13:30 Bodrum Bld Bodrum
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Arnavutköy Belediye 13:30 Keşan Anafartalar
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Ergene Velimeşe 13:30 Çınarlıspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Kocaelispor 13:30 Erokspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Edirnespor GK 13:30 Çengelköyspor A.Ş.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Babaeskispor 13:30 Kozlu Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup Kdz Ereğli Bld 13:30 Tekirdağspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Beylerbeyi 13:30 Anadolu Üsküdar 1908
Türkiye 3.Lig 3.Grup Orhangazispor 13:30 Silivrispor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Sakaryaspor 13:30 Sandıklıspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Bayburt Grup Özel İdare 13:30 Erzin Belediyespor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Bergama Belediyespor 13:30 Balçova Yaşamspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup İstanbul Güngörenspor 13:30 BB Erzurumspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Kahramanmaraş BBSK 13:30 Ankara Demirspor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Etimesgut Belediyespor 13:30 Ayvalıkgücü Belediyespor
Türkiye 3.Lig 3.Grup Van BBSK 13:30 Kayseri Şekerspor
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup C Nepal U23 13:30 Suudi Arabistan U23
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Elazığ Yolspor 13:30 Adıyamanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Adıyaman İl Özel İdare 13:30 Kilis Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Pazarcıkspor 13:30 44 Malatyaspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Malatya Yeşilyurt 13:30 Şehit Kamil Bld.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Sincan Belediyespor 13:30 Aksaray Sanayi GK
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Dersimspor 13:30 Suruç Gençlik
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup Karaköprü Belediyespor 13:30 Elbistanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Yozgatspor A.Ş. 13:30 Yeni Altındağ Bld.
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Kayseri Yolspor 13:30 Hacılar Erciyes
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Keçiören Bağlumspor 13:30 Zara Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup Yeşil Kırşehirspor 13:30 Sorgun Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Eskişehir Sağlıkspor 13:30 Kıbrıscıkspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Kütahyaspor 13:30 Avcılar Belediye
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup D Saint-Etienne U19 13:30 Ajaccio U19
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Çıksalınspor 13:30 Serdivanspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Karasuspor 13:30 Beyköy Belediyespor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Düzcespor 13:30 Eskişehir Demirspor
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Sultangazispor 13:30 Kütahya Dumlupınar Ünv.
Polonya 1.Lig Zaglebie Lubin 13:30 Pogon Siedlce
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup Arifiye Kalaycı 13:30 Dikilitaş
İtalya Serie B Perugia 13:30 Crotone
İtalya Lega Pro 1 Grup A Sassari Torres 13:30 Monza
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Bugsaşspor 13:30 Nazilli Belediyespor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Bandırmaspor 13:30 Gölbaşıspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Düzyurtspor 13:30 Gümüşhanespor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Kocaeli Birlikspor 13:30 MKE Ankaragücü
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Pazarspor 13:30 Göztepe
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Tepecikspor 13:30 Kahramanmaraşspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Altay 13:30 İnegölspor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Diyarbakır BBSK 13:30 Kırklarelispor
Türkiye 2.Lig Kırmızı Grup Hatayspor 13:30 Sarıyer
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney Hegauer FV (K) 14:00 FFC Frankfurt III (K)
Tayland 2.Lig Merkez Batı Samut Sakhon 14:00 Looktabfah
Romanya Kadınlar Ulusal Ligi REAL Craiova (K) 14:00 Fairplay Bucureşti (K)
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı Bochum II (K) 14:00 Heike Rheine (K)
Tayland 2.Lig Kuzey Lamphun Warrior 14:00 Uttaradit
Danimarka 2.Lig Doğu FC Helsingor 14:00 Hvidovre
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu Surin 14:00 Udon Thani
Danimarka 2.Lig Doğu Svebolle Rishoj BK Ertelendi
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu Sisaket United 14:00 Khonkaen
Danimarka 2.Lig Doğu Avarta 14:00 B 93
Danimarka 2.Lig Batı Kolding B 14:00 Marienlyst
Danimarka 2.Lig Batı Svendborg 14:00 Sydvest
Hindistan I-Lig Royal Wahingdoh 14:00 Pune FC
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi Glasgow Girls (K) 14:00 Jeanfield Swifts (K)
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zondag Woezik (K) 14:00 DSE (K)
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup C Muret (K) 14:00 Blanzy (K)
İskoçya Development Lig 2 Batı Airdrieonians U20 14:00 Queen of the South U20
Danimarka Danimarka Serisi Grup 2 Kalundborg 14:00 Slagelse B&I
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup F Tayvan U23 14:00 Avustralya U23
Danimarka Kadınlar Elit Ligi B93 / HIK / Skjold (K) 14:00 KoldingQ (K)
Danimarka Kadınlar Elit Ligi Vorup (K) 14:00 BSF (K)
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A Quevilly U19 14:00 Amiens AC U19
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı Sportfreunde Siegen (K) 14:00 Borussia Mgladbach (K)
Slovakya Kadınlar 1.Ligi SK Selce (K) Partizán Bardejov (K) Ertelendi
Slovakya Kadınlar 1.Ligi Slovan Duslo Sala (K) 14:00 Humenne (K)
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı Essen-Schönebeck II (K) 14:00 Borussia Bocholt (K)
Hindistan I 2-Lig Aizawl 14:00 Lonestar Kashmir
Hindistan I 2-Lig Chanmari 14:00 Kenkre
Danimarka Kadınlar Elit Ligi Fortuna Hjörring (K) 14:00 OB (K)
Estonya 2.Lig Batı / Güney Nomme United 14:00 Ganvix
Danimarka Kadınlar Elit Ligi Vejle (K) 14:00 Skovbakken (K)
Slovenya 3. SNL Doğu Serdica 14:00 Bakovci
İskoçya Kadınlar Premier Lig 1.Tur Rangers (K) 14:00 Hutchison Vale (K)
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup B Saint Malo (K) 14:00 Blanquefort (K)
Kenya Premier Lig KCB Nairobi 14:00 Chemelil
Avusturya Kadınlar 2. Ligi Doğu/Güney Sturm Graz / Stattegg II (K) 14:00 Bruck (K)
İngiltere Kadınlar WSL 2 Durham Women (K) 14:00 Oxford United (K)
Avusturya Kadınlar Ligi Landhaus (K) 14:30 Südburgenland (K)
Danimarka 2.Lig Doğu Holbaek 14:30 Frem
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı Warendorfer SU (K) 14:30 Eintracht Solingen (K)
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Botev Kozloduy 14:30 Akademik Svishtov
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Yantra Gabrovo 14:30 Sitomir Nikopol
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Botev Lukovit 14:30 Bdin Vidin
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Kom Berkovitsa 14:30 Partizan Cherven
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Vidima-Rakovski 14:30 Spartak Pleven
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu Union Berlin II 14:30 Viktoria Berlin
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu Berliner AK 07 14:30 VfB Auerbach
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı Pavlikeni 14:30 Juventus Malchika
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney VfL Sindelfingen II (K) 15:00 Nürnberg (K)
Almanya Oberliga Hamburg Buchholz 15:00 Meiendorfer SV
Bulgaristan V AFG Güney-Batı Chepinets 15:00 Germaneya Sapareva
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Kuzey Meppen (K) 15:00 Magdeburger FFC (K)
Hollanda Hoofdklasse Zondag A Hollandia 15:00 HV & CV Quick
Hollanda Hoofdklasse Zondag A DHC Delft 15:00 Magreb 90
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C RKDEO (K) 15:00 Fortuna Wormerveer II (K)
Almanya Oberliga Nordost-Süd Chemnitzer FC II 15:00 Oberlausitz Neugersdorf
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Kuzey Wolfsburg II (K) 15:00 Bochum (K)
Bulgaristan V AFG Güney-Batı Pirin Gotse Delchev 15:00 Vitosha Bistritsa
Yunanistan Futbol Ligi Notios Episkopi 15:00 Apollon Smirnis
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Ticha 15:00 Provadia
Hollanda Hoofdklasse Zondag C SC NEC 15:00 Achilles 1894
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 4 Kissamikos 15:00 Triglia Rafinas
Hollanda Eerste Klasse Zondag A Elinkwijk 15:00 SJC Noordwijk
Almanya Oberliga Nordost-Nord Strausberg 15:00 Pommern Greifswald
Bulgaristan V AFG Güney-Batı Sportist Svoge 15:00 Slivnishki Geroy
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Kuzey FFV Leipzig (K) 15:00 Turbine Potsdam II (K)
Moldova B Ligi Merkez Ungheni 15:00 Codru Calaraşi
İzlanda Lig Kupası Grup A İB Vestmannaeyjar 15:00 Vikingur Olafsvik
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig NOFV Dersimspor (K) 15:00 BSC Marzahn (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag E Rigtersbleek 15:00 Rheden
Andorra 2.Lig Yükselme Turu La Massana 15:00 Penya Encarnada
Moldova Lig A Speranta Nisporeni 15:00 Petrocub
Hazırlık Kulüpler Aris Limassol 15:00 Shakhtar Donetsk
Hazırlık Kulüpler Stabaek 15:00 Kongsvinger
Hollanda Eerste Klasse Zondag E LONGA 30 15:00 Hoogland
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Septemvri Tervel 15:00 Shumen 1929
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Güney Saarbrücken (K) 15:00 Crailsheim (K)
Rusya FNL Tosno 15:00 Tom Tomsk
Hollanda Eerste Klasse Zondag E Bemmel 15:00 Alverna
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 3 Panarkadikos 15:00 Kymi
Moldova B Ligi Güney Congaz 15:00 Slobozia Mare
Moldova B Ligi Güney Maiak Chirsova 15:00 Sparta Selemet
Moldova Lig A Sheriff II Gagauziya Ertelendi
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 5 Beringen 15:00 Seefeld
Moldova B Ligi Güney Cahul 15:00 Trachia Taraclia
Almanya Oberliga Nordost-Süd Eisenach 15:00 Erzgebirge Aue II
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Kuzey Hamburger SV (K) 15:00 Fortuna Celle (K)
Hollanda Topklasse Zondag WKE Emmen 15:00 Lienden
Ukrayna Druha Lig Cherkaskyi Dnipro 15:00 Enerhiya Nova Kakhovka
Hollanda Eerste Klasse Zondag E TVC 28 15:00 Grol
Almanya Oberliga Nordost-Süd RB Leipzig II 15:00 Schott Jena
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Kuzey Bergedorf 85 (K) 15:00 TuRa Meldorf (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag B Nieuwerkerk 15:00 Boshuizen
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi Mill United (K) 15:00 Dunfermline Athletic (K)
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Güney Bayern München II (K) 15:00 Sindelfingen (K)
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi Boroughmuir Thistle (K) 15:00 Murieston (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag F SVBO 15:00 Hoogeveen
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Kuzey Ahlerstedt Ottendorf (K) 15:00 Havelse (K)
Hollanda Hoofdklasse Zondag A JOS Watergraafsmeer 15:00 ASV De Dijk
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 2 Pyrsos Grevena 15:00 Ethnikos Filippiades
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C Maarssen (K) 15:00 Velsen (K)
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Suvorovo 15:00 Dve Mogili
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Güney Montabaur (K) 15:00 FFC Frankfurt II (K)
Bulgaristan V AFG Güney-Batı Belasitsa 15:00 Oborishte
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Güney Niederkirchen (K) 15:00 Würzburg (K)
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Kuzey Burg Gretesch (K) 15:00 Werder Bremen II (K)
Moldova Lig A Sfintul Gheorghe 15:00 Real Succes
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL Viktorie Jirny 15:00 Slavoj Vysehrad
Hollanda Topklasse Zondag Koninklijke HFC 15:00 VVSB
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı Schott Mainz (K) 15:00 Saarwellingen (K)
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı Jagersburg (K) 15:00 Dirmingen (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag F VV Emmen 15:00 SC Erica
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı Wörrstadt (K) 15:00 Saarbrücken II (K)
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Güney Köln (K) 15:00 Hoffenheim II (K)
Bulgaristan V AFG Güney-Batı Strumska Slava 15:00 Balkan Varvara
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı Marnheim (K) 15:00 Issel (K)
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı Bitburg (K) 15:00 Bad Neuenahr (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag B XerxesDZB (zon) 15:00 VELO
Hollanda Eerste Klasse Zondag A Alphense Boys 15:00 Stormvogels
Hollanda Eerste Klasse Zondag B Poortugaal 15:00 Kocatepe
Moldova Lig A Victoria Bardar 15:00 Intersport-Aroma
Hollanda Hoofdklasse Zondag A AFC 34 15:00 VOC Rotterdam
Hollanda Eerste Klasse Zondag F Dieze West 15:00 GVAV-Rapiditas
Moldova Lig A Edinet 15:00 Dacia-Buiucani
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup E Bangladeş U23 15:00 Özbekistan U23
Yunanistan Futbol Ligi Notios Kallithea 15:00 AEK Atina
Fransa Kadınlar 1.Ligi Guingamp (K) 15:00 Issy (K)
Hollanda Topklasse Zondag HBS Craeyenhout 15:00 HFC EDO
Bulgaristan V AFG Güney-Batı Mesta 15:00 Koneliano German
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup G Tayland U23 15:00 Filipinler U23
Yunanistan Futbol Ligi Notios Paniliakos 15:00 Kallithea
Almanya Oberliga Nordost-Süd Carl Zeiss Jena II 15:00 Dynamo Dresden II
Hollanda Eerste Klasse Zondag B HMSH 15:00 IFC
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup H Güney Kore U23 15:00 Doğu Timor U23
Hollanda Hoofdklasse Zondag C Juliana 31 15:00 Germania
Hollanda Eerste Klasse Zondag F VKW 15:00 Nieuw Buinen
Avusturya Kadınlar 2. Ligi Orta/Batı Union Geretsberg (K) 15:00 Wals (K)
Arjantin Reserve Lig Racing Club Res. 15:00 San Martín San Juan Res.
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Havelse 15:00 Eintracht Braunschweig II
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Kuzey Henstedt-Ulzburg (K) 15:00 Limmer (K)
Almanya Bölgesel Lig Kuzey VfR Neumünster 15:00 Hannover 96 II
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Eintracht Norderstedt 15:00 LSK Hansa
Moldova Lig A Budai 15:00 Zimbru II
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Goslarer SC 15:00 Werder Bremen II
Hollanda Eerste Klasse Zondag B Zwervers 15:00 FC Olympia
Bulgaristan V AFG Kuzey-Batı OFK Levski 2007 15:00 Etar
Hollanda Hoofdklasse Zondag C FVC 15:00 Be Quick 1887
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Kuzey Heidekraut (K) 15:00 Bramfelder SV (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag A SO Soest 15:00 De Meern (Zon)
Yunanistan Futbol Ligi Notios Panegialios 15:00 Ermionidas-Ermis
Hollanda Eerste Klasse Zondag A Nieuw Utrecht 15:00 VVIJ
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup J Moğolistan U23 15:00 Laos U23
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Kuzey Gütersloh (K) 15:00 Holstein Kiel (K)
Hollanda Topklasse Zondag USV Hercules 15:00 EVV
Almanya Kadınlar Bundesliga Turbine Potsdam (K) 15:00 Duisburg (K)
Galler Premier Lig Şampiyonluk Grubu Aberystwyth Town 15:00 Airbus UK
Hollanda Eerste Klasse Zondag A Foresters 15:00 DEM
Yunanistan Futbol Ligi Notios Panachaiki 15:00 Chania
Hollanda Eerste Klasse Zondag F Bergum 15:00 Joure
Ukrayna Persha Lig Nyva Ternopil 15:00 Desna
Hollanda Topklasse Zondag ADO 20 15:00 De Treffers
Polonya 3.Lig Podlasko Warminsko Mazurska Dab Dabrowa Bialostocka 15:00 Puszcza Hajnowka
Bulgaristan V AFG Güney-Batı FK Minyor Pernik 15:00 Vihren Sandanski
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig NOFV Erzgebirge Aue (K) 15:00 Hallescher FC (K)
Almanya Oberliga Bremen Brinkumer SV 15:00 Grolland
Almanya Kadınlar Bundesliga Essen-Schönebeck (K) 15:00 Freiburg (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag F WVV 15:00 Rolder Boys
Bulgaristan V AFG Güney-Batı Velbazhd 15:00 Rilski Sportist
Hollanda Eerste Klasse Zondag E Concordia Wehl 15:00 Silvolde
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig NOFV Hohen Neuendorf (K) 15:00 USV Jena II (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag A SDO 15:00 Purmersteijn
Zimbabwe Premier Lig Hwange 15:00 Kariba
Hollanda Eerste Klasse Zondag B GDA 15:00 Wateringse Veld
Zimbabwe Premier Lig Dongo 15:00 How Mine
Sırbistan Bayanlar 1.Ligi LASK Crvena Zvezda (K) 15:00 Trijumf (K)
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Kubrat 2007 15:00 Benkovski Byala
Zimbabwe Premier Lig CAPS United 15:00 Platinum
Hollanda Eerste Klasse Zondag A SC Woerden 15:00 De Kennemers
Zimbabwe Premier Lig Tsholotsho 15:00 Highlanders
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 2 Dotieas Agias 15:00 Lefkadia
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein Eichede 15:00 TuRa Meldorf
Hollanda Eerste Klasse Zondag E Heino 15:00 Luctor Et Emergo
Almanya Kadınlar Bundesliga SC Sand (K) 15:00 Bayern München (K)
Almanya Oberliga Nordost-Nord Waren 15:00 Union Fürstenwalde
Hollanda Hoofdklasse Zondag C ROHDA Raalte 15:00 SWZ
İzlanda Reykjavik Gençlik Kupası Grup Aşaması Valur U19 15:00 Fjölnir U19
Bulgaristan V AFG Kuzey-Doğu Svetkavitsa Targovishte 15:00 Belitsa
Kenya Premier Lig SoNy Sugar 15:00 KRA
İzlanda Kadınlar Lig Kupası C Grup 1 Fjölnir (K) 15:00 İR (K)
Yunanistan Futbol Ligi Notios Trachones 15:00 Fostiras Tavros
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zondag Kolping Boys (K) 15:00 Gelre (K)
Hollanda Hoofdklasse Zondag B AWC 15:00 OSS 20
Hollanda Eerste Klasse Zondag E Rood Wit Groesbeek 15:00 De Zweef
Hollanda Hoofdklasse Zondag C RKHVV 15:00 Quick 20
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig NOFV Neubrandenburg 04 (K) 15:00 Viktoria Berlin (K)
Almanya Oberliga Nordost-Süd VfL Halle 15:00 Rot-Weiss Erfurt II
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C Berghuizen (K) 15:00 SDO (K)
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney Derendingen (K) 15:00 Ingolstadt (K)
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney Eintracht Wetzlar (K) 15:00 Löchgau (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag F Steenwijk 15:00 Dalen
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup I Vietnam U23 15:15 Japonya U23
Bosna-Hersek 1.Lig RS Sloboda Novi Grad 15:30 Leotar Trebinje
Hollanda Topklasse Zondag JVC Cuijk 15:30 AFC
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 2 Farvagny / Ogoz 15:30 Ostermundigen
Kıbrıs Rum Kesimi U21 Ligi Olympiakos U21 15:30 Halkanoras U21
Hollanda Eerste Klasse Zondag D RKSV Bekkerveld 15:30 Limburgia
Hollanda Topklasse Zondag UNA 15:30 Leonidas
Hollanda Topklasse Zondag HSC 21 15:30 OJC Rosmalen
Hollanda Hoofdklasse Zondag B RKSV Schijndel 15:30 Deurne
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C Purmerend (K) 15:30 Westlandia (K)
Hollanda Hoofdklasse Zondag A Vlissingen 15:30 RKVV Westlandia
Hazırlık Ülkeler Tanzanya 15:30 Malavi
Hollanda Eerste Klasse Zondag C Gestel 15:30 Erp
İsviçre 1. Lig Classic Grup 1 Lausanne Sport II 15:30 Bavois
İsviçre 1. Lig Classic Grup 2 Münsingen 15:30 Luzern II
Kıbrıs Rum Kesimi U21 Ligi Anorthosis U21 15:30 Omonia Nicosia U21
Hollanda Hoofdklasse Zondag B TOP Oss Amateurs 15:30 TEC
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zondag Eindhoven (K) 15:30 Buitenveldert II (K)
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C Zaandijk (K) 15:30 t Goy (K)
İtalya Lega Pro 1 Grup B Ancona 1905 15:30 SPAL
Hollanda Eerste Klasse Zondag D Geldrop 15:30 NWC
Hollanda Eerste Klasse Zondag D Meerssen 15:30 Susteren
Hollanda Eerste Klasse Zondag C HVCH 15:30 Halsteren
Hollanda Hoofdklasse Zondag B Baronie 15:30 Dongen
Hollanda Hoofdklasse Zondag B DOSKO 15:30 Gemert
Kıbrıs Rum Kesimi U21 Ligi Aris U21 15:30 Nea Salamis U21
Hollanda Hoofdklasse Zondag A Chabab 15:30 De Zouaven
İsviçre 1. Lig Classic Grup 2 Zug 94 15:30 Concordia
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D SSS 18 (K) 15:30 VDZ Arnhem (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag D Wittenhorst 15:30 Heidebloem
Hollanda Eerste Klasse Zondag C EFC 15:30 Moerse Boys
Hollanda Hoofdklasse Zondag A Haaglandia 15:30 OFC Oostzaan
Kıbrıs Rum Kesimi U21 Ligi AEK Larnaca U21 15:30 APOEL U21
İsviçre 1. Lig Classic Grup 3 Thalwil 15:30 Dietikon
Hollanda Eerste Klasse Zondag C Nemelaer 15:30 Beerse Boys
İtalya Lega Pro 1 Grup B Pistoiese 15:30 Lucchese
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D DESK (K) 15:30 Bavel (K)
Hollanda Hoofdklasse Zondag C FC Presikhaaf 15:30 De Bataven
Hollanda Eerste Klasse Zondag C Brabantia 15:30 LONGA
Kıbrıs Rum Kesimi U21 Ligi Ayia Napa U21 15:30 Ethnikos Achna U21
Kıbrıs Rum Kesimi U21 Ligi Paphos U21 15:30 AEL U21
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup C İran U23 15:30 Afganistan U23
İtalya Lega Pro 1 Grup C Foggia Calcio 15:30 Juve Stabia
Hollanda Hoofdklasse Zondag B De Valk 15:30 Groene Ster
İngiltere FA Trophy Final North Ferriby United 15:30 Wrexham
İtalya Lega Pro 1 Grup C Martina Franca 15:30 Casertana
Hollanda Eerste Klasse Zondag B GOES 15:30 RKAVV Leidschendam
İsviçre 1. Lig Classic Grup 2 Kriens 15:30 Bern
Kamerun Elite ONE Young Sport Academy 15:30 APEJES Academy
Hollanda Eerste Klasse Zondag D Wilhelmina 08 15:30 RVU Rothem
Kamerun Elite ONE Les Astres 15:30 Njalla Quan
Kamerun Elite ONE Dragon De Yaounde 15:30 Tonnerre Kalara Club
Hollanda Eerste Klasse Zondag D Minor 15:30 SV Someren
Hollanda Eerste Klasse Zondag D Venray 15:30 EHC Hoensbroek
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C Alkmania (K) 15:30 Victoria Boys (K)
Hollanda Eerste Klasse Zondag C DESK 15:30 RKSV Nuenen
Bosna-Hersek 1.Lig RS Tekstilac Derventa 15:30 Mladost Gacko
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 3 Langenthal 15:30 Lenzburg
Bosna-Hersek 1.Lig RS Krupa Na Vrbasu 15:30 Rudar Prijedor
Bosna-Hersek 1.Lig RS Napredak Donji Sepak 15:30 Sloboda Mrkonjic Grad
Hollanda Eerste Klasse Zondag C RKVV Roosendaal 15:30 DESO
Bosna-Hersek 1.Lig RS Podrinje Janja 15:30 Proleter Teslic
Bosna-Hersek 1.Lig RS Drina HE Visegrad 15:30 Kozara Gradiska
Bosna-Hersek 1.Lig RS Vlasenica 15:30 Sutjeska Foca
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup D Sri Lanka U23 15:45 Yemen U23
İtalya Serie D Grup I HinterReggio 16:00 Agropoli
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı Köln II (K) 16:00 Duisburg II (K)
Norveç Kadınlar Toppserien Sandviken (K) 16:00 Trondheims-Örn (K)
Belçika 3.Lig Grup B Walhain 16:00 Union Saint-Gilloise
İngiltere Kadınlar Combination Güney Doğu C&K Basildon (K) 16:00 Luton Town (K)
Norveç Kadınlar Toppserien Avaldsnes (K) 16:00 Arna-Björnar (K)
Belçika 3.Lig Grup A Rupel Boom 16:00 Londerzeel
Rusya FNL Tyumen 16:00 Sokol Saratov
İtalya Serie D Grup A ASD Pro Settimo & Eureka 16:00 Lavagnese
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup A VGA Saint-Maur (K) 16:00 Compiegne Club Oise (K)
Belçika Bölgesel Lig Hainaut Charleroi Fleurus 16:00 SG-Tertre-Hautrage
Belçika Yükselme Grup B Olympia Wijgmaal 16:00 Wolvertem
İtalya Serie D Grup F Recanatese 16:00 Civitanovese
Belçika Bölgesel Lig Antwerpen Schriek 16:00 Wuustwezel
İtalya Serie D Grup E Sansepolcro 16:00 Casacastalda
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Kuzey Coventry City (K) 16:00 Sheffield FC (K)
İtalya Serie D Grup A Sestri Levante 16:00 RapalloBogliasco
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 1 Aris Akropotamos 16:00 Evros Soufli
İtalya Serie D Grup G Astrea 16:00 Sora
Belçika Bölgesel Lig Brabant Houtem 16:00 Halle
İngiltere Kadınlar Combination Kuzey Mossley Hill (K) 16:00 Middlesbrough (K)
Belçika Yükselme Grup A Eernegem 16:00 Wetteren-Kwatrecht
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 2 Opountios 16:00 Trikala
İtalya Serie D Grup A Sporting Bellinzago 16:00 Bra
Belçika 3.Lig Grup B Sprimont-Comblain 16:00 Bocholt
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup B Yzeure Allier (K) 16:00 Tours (K)
Çek Cumhuriyeti FNL Znojmo 16:00 Trinec
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Kuzey Derby County (K) 16:00 Newcastle United (K)
İtalya Serie B Modena 16:00 Varese
Belçika Bölgesel Lig Liege Herstal 16:00 Warnant
İngiltere Kadınlar Combination Güney Doğu Enfield Town (K) 16:00 Norwich City (K)
İngiltere Kadınlar Combination Güney Doğu Milton Keynes Dons (K) C&K Basildon (K) Ertelendi
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska Poroniec Poronin 16:00 Wolania Wola Rzedzinska
Belçika Yükselme Grup D Couvin-Mariembourg 16:00 Jeunesse Tamines
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A Lille U19 16:00 Valenciennes U19
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska Lysica Bodzentyn 16:00 Trzebinia Siersza
Belçika Bölgesel Lig Antwerpen Nijlen 16:00 Houtvenne
Brezilya Paulista A2 Matonense 16:00 Santo Andre
İtalya Serie D Grup C Union ArzignanoChiampo 16:00 Kras
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska Wierna Malogoszcz 16:00 Czarni Polaniec
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 3 Mandraikos 16:00 Zakynthiakos
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup D Olympique Lyon U19 Beziers U19 Ertelendi
Brezilya Paulista A2 Mirassol FC 16:00 Paulista
Belçika Bölgesel Lig Namur Spy 16:00 Nismes
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Kuzey Bradford City (K) 16:00 Wolverhampton Wanderers (K)
Almanya Oberliga Niederrhein Germania Ratingen 16:00 Kapellen-Erft
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 4 Kifisia 16:00 Nea Ionia
Belçika Bölgesel Lig Liege Amay 16:00 Beaufays
İtalya Serie D Grup I Noto 16:00 Progreditur Marcianise
Sırbistan Bayanlar 1.Ligi Sloga Radnicki (K) 16:00 Vojvodina (K)
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Karlsruher SC II 16:00 Ravensburg
İtalya Serie D Grup E Gavorrano 16:00 Flaminia
Slovakya 2.Lig Batı Sered 16:00 Slovan Duslo Sala
Belçika Yükselme Grup C Wellen 16:00 Sint-Lenaarts
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup A Lillers (K) 16:00 Mars Bischheim (K)
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı CfR links (K) 16:00 Moers (K)
Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen Meulebeke 16:00 Langemark
İtalya Serie D Grup D Fidenza 16:00 Bellaria Igea
Belçika 3.Lig Grup A Dender EH 16:00 Eendracht Zele
Belçika Bölgesel Lig Brabant Betekom 16:00 Stade Bierbeek
Belçika Bölgesel Lig Limburg Helson Helchteren 16:00 Moelingen
Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen Wielsbeke 16:00 Zwevegem Sport
Slovakya 3.Lig Doğu Tatran Presov II 16:00 Slovan Sabinov
İtalya Serie D Grup C Fontanafredda 16:00 Union Ripa Fenadora
İtalya Serie D Grup D Delta Porto Tolle 16:00 Abano
İtalya Serie D Grup G Cynthia 16:00 Fondi
Almanya Oberliga Westfalen Sprockhövel 16:00 Erndtebrück
İngiltere Kadınlar Combination Kuzey Chester-le-Street Town (K) Morecambe (K) Ertelendi
İtalya Serie B Catania 16:00 Avellino
İtalya Serie D Grup C Triestina 16:00 Clodiense
Belçika Yükselme Grup A Sporting West Harelbeke 16:00 Ronse
Belçika Yükselme Grup B Rebecq 16:00 Sporting Chatelet
Belçika 3.Lig Grup B KVK Tienen 16:00 Diegem Sport
Belçika Bölgesel Lig Brabant Merchtem 16:00 Schaerbeek-Evere
İngiltere Kadınlar Combination Kuzey Sheffield Utd Community (K) 16:00 Tranmere Rovers (K)
İtalya Serie D Grup G Aprilia 16:00 Lupa Castelli Romani
Belçika Yükselme Grup C Leopoldsburg 16:00 Spouwen-Mopertingen
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg Gouvy 16:00 Bomal
Almanya Oberliga Mittelrhein Germania Windeck 16:00 Alemannia Aachen II
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup B Val d Orge (K) 16:00 Le Mans (K)
Slovakya 3.Lig Batı Gabcikovo 16:00 Neded
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 2 Anagenisi Artas 16:00 Achilleas Neokaisareia
İtalya Serie D Grup C Mezzocorona 16:00 Alto Vicentino
İngiltere Kadınlar Combination Kuzey Leeds United (K) 16:00 Chorley (K)
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A Saint-Lo Manche U19 16:00 Le Havre U19
Rusya FNL Shinnik 16:00 SKA-Energiya
Almanya Oberliga Westfalen Westfalia Rhynern 16:00 Westfalia Herne
Fransa CFA 2 Grup H Fabregues 16:00 Bergerac
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C Chateauroux U19 16:00 Angers U19
Belçika Yükselme Grup A Sassport Boezinge 16:00 Sint-Niklaas
Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen Helkijn 16:00 Wingene
İtalya Serie D Grup C Mori Santo Stefano 16:00 Montebelluna
İtalya Serie D Grup D Formigine 16:00 Romagna Centro
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney Brighton & Hove Albion (K) 16:00 Lewes (K)
Belçika Bölgesel Lig Antwerpen Groen Rood Katelijne 16:00 Excelsior Kaart
Belçika Bölgesel Lig Liege Stade Disonais 16:00 Raeren
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 1 Apollon Arnaia 16:00 Aris Saloniki
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup C AS Veore Montoison (K) 16:00 Olympique Marseille (K)
Belçika Bölgesel Lig Limburg HIH Hoepertingen 16:00 Eendracht Termien
Belçika Bölgesel Lig Liege Spa 16:00 Richelle United
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Appelterre-Eichem 16:00 RC Lebbeke
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B Metz U19 16:00 Strasbourg U19
Almanya Oberliga Hamburg Germania Schnelsen 16:00 Halstenbek-Rellingen
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 1 Ethnikos Neo Agioneri 16:00 Orfeas Eleftheroupolis
Almanya Oberliga Niederrhein Homberg 16:00 MSV Duisburg II
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D Slavoj Polna 16:00 Vrchovina
Belçika Yükselme Grup B Pepingen 16:00 Binche
Belçika Bölgesel Lig Limburg Torpedo Hasselt 16:00 Huvo Jeuk
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C Lorient U19 16:00 Nantes U19
Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen Westkapelle 16:00 Rumbeke
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D Napajedla 16:00 Havlickuv Brod
İsviçre 1. Lig Classic Grup 1 Terre Sainte 16:00 Azzurri 90
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney Cardiff City LFC (K) 16:00 Queens Park Rangers (K)
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup C Nivolas (K) 16:00 Aurillac Arpajon (K)
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D Sokol Tasovice 16:00 Slovan Rosice
İtalya Serie D Grup H Francavilla 16:00 Brindisi
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D Mutenice 16:00 Uhersky Brod
Belçika Yükselme Grup C Hades 16:00 Esperanza Pelt
Almanya Oberliga Niederrhein Hönnepel-Niedermormter 16:00 Krefeld-Fischeln
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 3 AO Loutraki 16:00 Vyzas
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D Stara Rise 16:00 Viktoria Otrokovice
Belçika Bölgesel Lig Antwerpen Ternesse 16:00 Antonia
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi Buchan (K) 16:00 Hibernian II (K)
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney Portsmouth (K) 16:00 Plymouth Argyle (K)
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi Queens Park (K) 16:00 East Fife (K)
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen TK Meldert 16:00 Voorde
Mozambik Moçambola Ferroviario Nacala 16:00 Ferroviario Maputo
Belçika 3.Lig Grup A Bornem 16:00 Olsa Brakel
Belçika 3.Lig Grup B Berchem Sport 2004 16:00 La Calamine
Belçika Yükselme Grup C Zwarte Leeuw 16:00 Duffel
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein Hartenholm 16:00 Kropp
Çek Cumhuriyeti FNL Varnsdorf 16:00 Kolin
Almanya Oberliga Mittelrhein Bergheim 2000 16:00 Wegberg-Beeck
Belçika Bölgesel Lig Limburg Weerstand Koersel 16:00 Beringen
İtalya Serie D Grup H Gelbison 16:00 MonosPolis
Mozambik Moçambola Ferroviario Nampula 16:00 1 De Maio
İtalya Serie D Grup D Imolese 16:00 Fortis Juventus
Mozambik Moçambola Liga Muçulmana 16:00 HCB Songo
Belçika Bölgesel Lig Brabant Ternat 16:00 Rhodienne-De Hoek
İtalya Serie D Grup E Voluntas 16:00 Mobilieri Ponsacco
İtalya Serie D Grup A Acqui 16:00 Asti
Mozambik Moçambola Chibuto 16:00 Desportivo Maputo
Belçika Yükselme Grup D Onhaye 16:00 Lorraine Arlon
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B Sokol Brozany 16:00 Neratovice-Byskovice
İtalya Serie D Grup I Orlandina 16:00 Leonfortese
Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka Chelmianka Chelm 16:00 Podlasie Biala Podlaska
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B Besançon U19 16:00 Dijon U19
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 1 Byzantio Kokkinokhoma 16:00 Panserraikos
Polonya 3.Lig Kujawsko Pomorsko Wielkopolska Jarota Jarocin 16:00 Wda Swiecie
Belçika Bölgesel Lig Namur Aische 16:00 Bievre
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL Sokol Zapy 16:00 Admira Praha
Belçika Bölgesel Lig Liege RDC Cointe-Liege 16:00 Patro Lensois
Belçika Bölgesel Lig Brabant BX Brussels 16:00 Liedekerke
İtalya Serie D Grup C Tamai 16:00 Union Pro
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL Union Novy Bydzov 16:00 Bohemians Praha
İtalya Serie D Grup D Rimini 16:00 Ribelle
İtalya Serie D Grup F Termoli Calcio 16:00 Amiternina
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A Caen U19 16:00 Saint Quentin U19
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 1 Kampaniakos Chalastra 16:00 Kastoria
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C Tours U19 16:00 Villenave U19
İtalya Serie D Grup A Chieri 16:00 Caronnese
Belçika 3.Lig Grup B Hoogstraten 16:00 Sporting Hasselt
Almanya Oberliga Niederrhein Hilden 16:00 Velbert
Slovakya 3.Lig Batı Spartak Trnava III 16:00 Lednicke Rovne
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney Tottenham Hotspur (K) 16:00 Keynsham Town (K)
Belçika Yükselme Grup C Witgoor Sport Dessel 16:00 Bree
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Ninove 16:00 WIK Eine
İtalya Serie D Grup G Anziolavinio 16:00 Viterbese
Belçika Bölgesel Lig Liege Weywertz 16:00 Xhoffraix
Belçika Yükselme Grup A Racing Waregem 16:00 Westhoek
Almanya Oberliga Niederrhein Wuppertaler SV 16:00 TuRU 1880 Düsseldorf
Belçika Bölgesel Lig Hainaut Templeuve 16:00 Entite Manageoise
Belçika Bölgesel Lig Namur Loyers 16:00 Condruzien
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 1 Iraklis Ampelokipoi 16:00 Kavala
Almanya Oberliga Westfalen Neuenkirchen 16:00 Ennepetal
İngiltere Kadınlar Combination Kuzey Guiseley Vixens (K) 16:00 Norton & Stockton (K)
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 2 Oikonomos 16:00 Kozani
Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen Eendracht Wervik 16:00 KSKV
Slovakya 3.Lig Batı Slovan Levice 16:00 DAC II
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney Copsewood LFC Coventry (K) 16:00 Charlton Athletic (K)
Fransa Kadınlar 1.Ligi Metz (K) 16:00 Juvisy (K)
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 4 Ilisiakos 16:00 Ierapetra
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 2 Vataniakos 16:00 Karaiskakis
Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen White Star Adinkerke 16:00 De Ruiter Roeslare
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 2 Bümpliz 16:00 Lyss
Almanya Oberliga Bayern Süd Raisting 16:00 Wolfratshausen
Fransa CFA 2 Grup C Quevilly II 16:00 Poissy
Slovakya 3.Lig Merkez Brusno-Ondrej Cadca Ertelendi
İtalya Serie D Grup A Borgosesia 16:00 ASD Borgomanero
İtalya Serie B Frosinone US Latina Ertelendi
İtalya Serie D Grup D Correggese 16:00 Piacenza
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A Amiens SC U19 16:00 Arras U19
İtalya Serie D Grup D Thermal Abano 16:00 Jolly Montemurlo
Belçika Bölgesel Lig Antwerpen Rapid Leest 16:00 Retie Branddonk
İtalya Serie D Grup F Castelfidardo Calcio 16:00 Matelica Calcio
İsveç Kadınlar Kupası 4.Tur Umea (K) 16:00 AIK (K)
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Drongen 16:00 Zelzate
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup C Nimes Metropole Gard (K) 16:00 Toulouse (K)
Belçika Yükselme Grup A Sint-Gillis Waas 16:00 Sparta Petegem
İngiltere Kadınlar Combination Kuzey Liverpool Feds (K) 16:00 Chester-le-Street Town (K)
İngiltere Kadınlar Combination Güney Batı Shanklin (K) 16:00 Larkhall Athletic (K)
Belçika Bölgesel Lig Namur Pesche 16:00 Jemeppe
İngiltere Kadınlar Combination Güney Batı Chichester City (K) Keynsham Development (K) Ertelendi
İtalya Serie D Grup G Ostia Mare Lidocalcio 16:00 Selargius
Slovakya 3.Lig Merkez Banik Kalinovo 16:00 Nova Bana
Almanya Oberliga Westfalen Zweckel 16:00 Hammer SpVg
İtalya Serie D Grup F Giulianova 16:00 Campobasso
Rusya FNL Volga Nyzhnyi 16:00 Yenisey Krasnoyarsk
Belçika 3.Lig Grup A Izegem 16:00 VW Hamme
Belçika 3.Lig Grup A Geants Athois 16:00 Coxyde
Belçika Yükselme Grup D Huy 16:00 Tilleur
Belçika Bölgesel Lig Liege RCS Verlaine 16:00 Honsfeld
İtalya Serie B FC Bari 1908 16:00 Pro Vercelli
İngiltere Kadınlar Combination Midlands Solihull (K) 16:00 Radcliffe Olympic LFC (K)
Belçika Yükselme Grup C KSC City Pirates 16:00 Vosselaar
Belçika Yükselme Grup B Renaissance Schaerbeek 16:00 Waterloo
Belçika Bölgesel Lig Antwerpen Sint-Job 16:00 FC Turnhout
Belçika Bölgesel Lig Hainaut Houdeng 16:00 Peruwelz
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B Sochaux U19 16:00 Auxerre U19
Almanya Oberliga Westfalen Rot Weiss Ahlen 16:00 Arminia Bielefeld II
Slovakya 3.Lig Doğu Velke Revistia 16:00 Lipany
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney Gillingham (K) 16:00 West Ham United (K)
İngiltere Kadınlar Combination Midlands Loughborough Foxes (K) 16:00 Mansfield Town (K)
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar Agram (K) 16:00 Dinamo Maksimir (K)
Arjantin Reserve Lig Gimnasia Esgrima Res. 16:00 River Plate Res.
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar Katarina Zrinski (K) 16:00 Pregrada (K)
İtalya Serie D Grup D Este 16:00 Mezzolara
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup C FAMF Marseille (K) 16:00 Le Puy (K)
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar Viktorija Slavonski Brod (K) 16:00 Split (K)
İngiltere Kadınlar Combination Güney Batı St Nicholas (K) 16:00 Forest Green Rovers LFC (K)
Belçika 3.Lig Grup A Oudenaarde 16:00 Torhout 1992 KM
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar Osijek (K) 16:00 Trnava (K)
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 4 Irodotos 16:00 Glyfadas
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 2 Pyrasos Nea Anchialos 16:00 Rigas Feraios
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar Ombla (K) Rijeka Jackpot (K) Ertelendi
Belçika 3.Lig Grup B Verviers 16:00 La Louviere Centre
Slovakya 3.Lig Doğu Haniska 16:00 Spisska Nova Ves
Belçika 3.Lig Grup A Sint-Eloois-Winkel 16:00 Gullegem
Almanya Oberliga Niederrhein Nievenheim 16:00 Bösinghoven
Belçika Yükselme Grup B Acren 16:00 Assesse
Belçika Bölgesel Lig Hainaut Soignies Sports 16:00 Courcelles
İtalya Serie B Cittadella 16:00 Ternana
İtalya Serie D Grup I Rende 16:00 Nuova Gioiese
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 3 Kalamata 16:00 Asteras Magoulas
Arjantin Reserve Lig Unión Santa Fe Res. 16:00 Velez Sarsfield Res.
İtalya Serie D Grup G Palestrina 16:00 Arzachena
İtalya Serie D Grup H Puteolana Internapoli 16:00 Gallipoli
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen De Jeugd Lovendegem 16:00 Robur
Belçika Yükselme Grup D Aywaille 16:00 Waremme
İtalya Serie D Grup E San Donato Tavarnelle 16:00 Siena
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A Paris SG U19 16:00 Orleans U19
Almanya Bölgesel Lig Kuzey FT Braunschweig 16:00 Weiche Flensburg
Almanya Oberliga Westfalen Stadtlohn 16:00 FC Eintracht Rheine
İtalya Serie D Grup F Sambenedettese 16:00 Vis Pesaro
Belçika 3.Lig Grup B Cappellen 16:00 Vise
Almanya Oberliga Mittelrhein Alfter 16:00 VfL Leverkusen
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B Nancy U19 16:00 Amneville U19
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup C Monteux (K) 16:00 Claix Football (K)
İngiltere Kadınlar WSL Birmingham City (K) 16:00 Manchester City (K)
Almanya Oberliga Niedersachsen Ottersberg 16:00 I. SC Göttingen
İtalya Serie D Grup E Massese 16:00 Poggibonsi
Belçika Bölgesel Lig Limburg Apollo Gellik 16:00 Thes Sport
İtalya Serie B Virtus Lanciano 16:00 Virtus Entella
Almanya Oberliga Niedersachsen Osnabrück II 16:00 Drochtersen / Assel
Almanya Oberliga Niedersachsen Spelle-Venhaus 16:00 VfL Oldenburg
Almanya Oberliga Mittelrhein Bergisch Gladbach 16:00 Eilendorf
İngiltere Kadınlar Combination Güney Batı Chichester City (K) 16:00 Exeter City (K)
Almanya Oberliga Niedersachsen Teutonia Uelzen 16:00 Wunstorf
Belçika Bölgesel Lig Brabant Union Lovenjoel 16:00 Stockel
İtalya Serie D Grup D Fiorenzuola 16:00 Virtus Castelfranco
Belçika Yükselme Grup B Ganshoren 16:00 Francs Borains
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 2 Thesprotos 16:00 EAP Makrochori
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Kuzey Preston North End (K) 16:00 Huddersfield Town (K)
Fransa CFA 2 Grup C Oissel 16:00 Le Havre II
Almanya Oberliga Niedersachsen Lupo-Martini 16:00 Rotenburger SV
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup A Vendenheim (K) 16:00 Tremblay (K)
İtalya Serie D Grup E SanGiovanniValdarno 16:00 Olimpia Colligiana
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Saarbrücken II 16:00 Idar-Oberstein
İtalya Serie D Grup A Cuneo 16:00 FC Vado
İtalya Serie D Grup G Terracina Calcio 16:00 Budoni
Makedonya 2.Lig FK Kozuv Gevgelija 16:00 Napredok
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Gonsenheim 16:00 Röchling Völklingen
Belçika 3.Lig Grup B Grimbergen 16:00 Ciney
Makedonya 2.Lig Makedonija GjP 16:00 Drita Bogovinje
İtalya Serie D Grup I Torrecuso 16:00 Due Torri
Almanya Oberliga Bremen Vatan Sport 16:00 Sparta Bremerhaven
İtalya Serie D Grup C Giorgione 16:00 Legnago Salus
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg Oppagne-Weris 16:00 Champlon
Belçika 3.Lig Grup A Deinze 16:00 Tournai
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A Lens U19 16:00 Rouen U19
Belçika Bölgesel Lig Hainaut Ransart 16:00 Le Roeulx
İtalya Serie D Grup A Derthona F.B.C. 1908 16:00 OltrepoVoghera
Belçika Bölgesel Lig Namur Gesves 16:00 Arquet
Almanya Oberliga Bayern Süd Vilzing 16:00 Eichstatt
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 6 Gossau ZH 16:00 Widnau
Avusturya Landesliga Karnten Bleiburg 16:00 Maria Saal
Belçika Bölgesel Lig Limburg Herk 16:00 Lutlommel
Polonya 3.Lig Podlasko Warminsko Mazurska Drweca Nowe Miasto 16:00 Huragan Morag
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 4 Atromitos Piraeus 16:00 Giouchtas
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Kruibeke 16:00 Dikkelvenne
Almanya Oberliga Bremen Habenhauser FV 16:00 Leher TS
Belçika Yükselme Grup D Meux 16:00 Solieres Sport
Slovakya 3.Lig Doğu MSK Tesla Stropkov 16:00 Snina
İtalya Serie D Grup F Celano 16:00 Jesina
Belçika Bölgesel Lig Brabant Averbode Okselaar 16:00 Strombeek
İngiltere Kadınlar Combination Midlands Reedswood (K) 16:00 Curzon Ashton (K)
Brezilya Paulista A3 Barretos 16:00 Gremio Barueri
Slovakya 3.Lig Merkez Tatran Krasno 16:00 Namestovo
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup A Hénin-Beaumont (K) 16:00 Amiens (K)
Brezilya Paulista A3 Gremio Osasco 16:00 Flamengo SP
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg La Roche 16:00 Bastogne
Brezilya Paulista A3 CA Juventus 16:00 Santacruzense
Belçika Bölgesel Lig Hainaut Ostiches 16:00 FC Charleroi
Belçika Bölgesel Lig Hainaut Genly-Quevy 16:00 Lessines-Ollignies
Avusturya Landesliga Vorarlberg Röthis 16:00 Bregenz
Almanya Oberliga Niederrhein FC Bocholt 16:00 Sonsbeck
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Svelta Melsele 16:00 Laarne-Kalken
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C Trutnov 16:00 Jablonec Nad Jizerou
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 3 Panargeaikos Agros 16:00 Achaiki
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina Dunav Stari Banovci 16:00 Senta
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C Vannes U19 16:00 Stade Laval U19
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C Sparta Kutna Hora 16:00 Benatky Nad Jizerou
Slovenya 3. SNL Doğu Turnisce 16:00 Beltinci
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C FK Pardubice II 16:00 Vysoke Myto
İskoçya Kadınlar Premier Lig 1.Tur Forfar Farmington (K) 16:00 Aberdeen (K)
Slovenya 3. SNL Doğu Bistrica Srednja B. 16:00 Grad
Belçika 3.Lig Grup A Temse 16:00 Gent-Zeehaven
Slovakya 3.Lig Batı Borcice 16:00 Piestany
İngiltere Kadınlar Combination Midlands Leafield Athletic LFC (K) 16:00 Leicester City WFC (K)
Fransa CFA 2 Grup D Tourcoing 16:00 Choisy au Bac
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 4 Kyanos Astir Vari 16:00 Ionikos
Slovakya 2.Lig Doğu Kosice II 16:00 Poprad
Slovenya 3. SNL Doğu Tromejnik 16:00 Crensovci
Slovenya 3. SNL Doğu Mura 16:00 Carda Martjanci
Belçika Yükselme Grup C Bilzerse Waltwilder 16:00 VC Herentals
İskoçya Kadınlar Premier Lig 1.Tur Hibernian (K) 16:00 Hamilton Academical (K)
İtalya Serie D Grup I Nerostellati Frattese 16:00 Akragas
Belçika 3.Lig Grup B Oosterwijk 16:00 KV Turnhout
Belçika Bölgesel Lig Brabant Eppegem 16:00 Racing Jet Wavre
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 1 Doxa Dramas 16:00 Ethnikos Alexandroupoli
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B Troyes U19 16:00 Reims U19
İtalya Serie D Grup H Taranto 16:00 Fidelis Andria
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg Halthier 16:00 Meix-Devant-Virton
Almanya Oberliga Mittelrhein Borussia Freialdenhoven 16:00 Viktoria Arnoldsweiler
İtalya Serie D Grup F Fano 16:00 Fermana
Belçika Yükselme Grup D Bertrix 16:00 Namur
İngiltere Kadınlar Combination Midlands Steel City Wanderers (K) 16:00 Leicester City LFC (K)
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C Guingamp U19 16:00 Stade Brest U19
Avusturya Landesliga Vorarlberg Admira Dornbirn 16:00 Rot-Weiss Rankweil
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 4 Kussnacht 16:00 Buochs
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A Milevsko 16:00 Zlicin
Belçika Bölgesel Lig Limburg Lindelhoeven 16:00 Zonhoven
İtalya Serie D Grup G Isola Liri 16:00 San Cesareo Calcio
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup B Saint-Herblain (K) 16:00 CBOS Angers (K)
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A Susice 16:00 Sokol Cizova
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 3 Aiolikos 16:00 Ermis Kiveri
İtalya Serie D Grup A Sancolombano 16:00 Vallee DAoste Charvensod
Fransa CFA 2 Grup C Caen II 16:00 Gonfreville
İngiltere Kadınlar Combination Güney Doğu Crystal Palace (K) 16:00 Cambridge (K)
Danimarka 1.Lig Roskilde 16:00 Vendsyssel FF
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg Ethe Belmont 16:00 Longlier
Belçika Bölgesel Lig Hainaut Gosselies Sports 16:00 Paturages
Belçika Bölgesel Lig Namur Fosses 16:00 Grand-Leez
İtalya Serie D Grup H San Severo 16:00 Scafatese
Belçika Yükselme Grup A Jong Lede 16:00 Toekomst Menen
İtalya Serie D Grup B Folgore Caratese 16:00 Pergolettese
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup A Rouvroy (K) 16:00 Templemars Vendeville (K)
İtalya Serie D Grup B Caravaggio 16:00 Pro Sesto
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Kuzey Nottingham Forest (K) 16:00 Sporting Club Albion (K)
İtalya Serie D Grup B Montichiari 16:00 Pol. Ciliverghe Mazzano
Belçika Bölgesel Lig Liege Malmundaria 16:00 Entente Blegnytoise
Almanya Oberliga Niederrhein Rot-Weiss Oberhausen II 16:00 SF Baumberg
İtalya Serie D Grup B MapelloBonate 16:00 Ciserano
İtalya Serie D Grup B Castellana 16:00 Pontisola
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup D Montpellier U19 16:00 Marseille U19
İtalya Serie D Grup B Inveruno 16:00 Villafranca
İtalya Serie D Grup F Maceratese 16:00 Chieti
Belçika Yükselme Grup B Solre-Sur-Sambre 16:00 Tempo Overijse
Almanya Oberliga Westfalen Hüls 16:00 ASC 09 Dortmund
İtalya Serie D Grup B Virtus Verona 16:00 Seregno
Belçika Yükselme Grup C Beerschot-Wilrijk 16:00 Lyra TSV
İtalya Serie D Grup B Sondrio 16:00 Olginatese
İtalya Serie D Grup I Torre Neapolis 16:00 Battipagliese
Almanya Oberliga Niederrhein Schwarz-Weiss Essen 16:00 Jahn Dinslaken-Hiesfeld
İngiltere Kadınlar Combination Güney Doğu Ipswich Town (K) Ebbsfleet United (K) Ertelendi
İtalya Serie D Grup B Lecco 16:00 FC Castiglione
Slovakya 3.Lig Batı Spartak Vrable 16:00 Palarikovo
İtalya Serie D Grup I Roccella 16:00 Sorrento Calcio
Belçika Bölgesel Lig Limburg Zepperen 16:00 Vlijtingen
Almanya Oberliga Mittelrhein Hürth 16:00 Germania Erftstadt
İtalya Serie D Grup F Olympia Agnonese 16:00 San Nicolo
İtalya Serie D Grup H Pro Cavese 16:00 Arzanese
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 3 PAO Vardas 16:00 Doxa Nea Manolada
Sırbistan Sırp Ligi Doğu Hajduk Veljko 16:00 Tabane Trgovacki
Belçika Yükselme Grup A Berlare 16:00 OMS Ingelmunster
Almanya Oberliga Hamburg Vier- und Marschlande 16:00 Buxtehude
Belçika Yükselme Grup B Leopold Uccle-Wolume 16:00 Sterrebeek
Sırbistan Sırp Ligi Doğu Timocanin 16:00 Kopaonik
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup B Quimper (K) 16:00 Condé-sur-Noireau (K)
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg Vaux-Noville 16:00 Messancy
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 1 Anagennisi Giannitsa 16:00 Thyella Filotas
İngiltere Kadınlar Combination Güney Doğu Denham United (K) 16:00 Ipswich Town (K)
İtalya Serie D Grup D Scandicci 16:00 San Paolo Padova
Belçika Yükselme Grup D RFC Liege 16:00 Hamoir
İtalya Serie D Grup A Argentina 16:00 Novese
Yunanistan Gamma Ethniki Grup 4 Kroussonas 16:00 Ethnikos Pireus
İngiltere Kadınlar WSL 2 Millwall Lionesses (K) 16:00 Everton (K)
Slovakya 3.Lig Doğu Milenium 16:00 Giraltovce
İngiltere Kadınlar WSL 2 London Bees (K) 16:00 Reading (K)
Belçika Yükselme Grup A Standaard Wetteren 16:00 Royal Knokke
Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen Damme 16:00 Oostduinkerke
İngiltere 1.Lig Fleetwood Town 16:15 Preston
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı Andernach (K) 16:15 Fortuna Göcklingen (K)
Kenya Premier Lig Nairobi City Stars 16:15 Tusker
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı Fortuna Köln (K) 16:15 Leverkusen II (K)
Almanya Oberliga Mittelrhein SC Brühl 16:15 Euskirchen
Karadağ 2.Lig Ibar 16:30 Iskra
Karadağ 2.Lig Jezero Plav 16:30 Radnicki Berane
Karadağ 2.Lig Zabjelo 16:30 Igalo
Polonya 3.Lig Lubelsko Podkarpacka Tomasovia Tomaszow 16:30 Stal Rzeszow
Almanya Oberliga Bremen Türkspor Bremen 16:30 Schwachhausen
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 6 Linth 16:30 Kreuzlingen
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup A Umman U23 16:30 Maldivler U23
Lüksemburg 1.Lig Seri 1 Bastendorf 16:30 Norden 02
Botsvana Premier Lig Letlapeng 16:30 Notwane
Çek Cumhuriyeti 1.Lig Kadınlar Viktoria Plzen (K) 16:30 Slovan Liberec (K)
Hindistan I 2-Lig PIFA Sports 16:30 Hindustan FC
Hindistan I 2-Lig Mohammedan 16:30 United SC
Karadağ 2.Lig Kom 16:30 Cetinje
Avusturya Kadınlar 2. Ligi Doğu/Güney Feldkirchen/Magdalensb. (K) 16:30 Südburgenland II (K)
Botsvana Premier Lig Nico United 16:30 Township Rollers
Karadağ 2.Lig Decic Tuzi 16:30 Bratstvo
Danimarka 1.Lig HB Koge AGF Aarhus Ertelendi
Hazırlık Ülkeler Güney Afrika 16:30 Nijerya
Karadağ 2.Lig FK Arsenal Tivat 16:30 Jedinstvo Bijole Polje
Norveç Kadınlar Toppserien Klepp (K) 17:00 Vålerenga (K)
İtalya Serie D Grup H Manfredonia 17:00 Sarnese
Lüksemburg Onur Ligi Erpeldange 17:00 Petange
Hırvatistan 3. HNL Jug Neretvanac Opuzen 17:00 Zmaj Blato
Lüksemburg 1.Lig Seri 2 Berdenia Berbourg 17:00 Koeppchen
Lüksemburg Onur Ligi RM Hamm Benfica 17:00 Sandweiler
Lüksemburg Onur Ligi Minerva Lintgen 17:00 UNA Strassen
Portekiz Liga de Honra Chaves 17:00 Farense
Portekiz Liga de Honra Tondela 17:00 Santa Clara
Slovakya 3.Lig Bratislava Stupava 17:00 Tomasov
Hazırlık Ülkeler İngiltere U20 17:00 ABD U20
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Turu Grup A Pedras Salgadas 17:00 Vieira SC
Arjantin Prim C Metro Defensores Unidos 17:00 Dock Sud
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Turu Grup F Atletico Ouriense 17:00 Fatima
Hırvatistan 3. HNL Jug Kamen Ivanbegovina 17:00 Omis
Lüksemburg 1.Lig Seri 1 Jeunesse Schieren 17:00 Avenir Beggen
İtalya Lega Pro 1 Grup C Vigor Lamezia 17:00 Nuova Cosenza
Avusturya Bölgesel Lig Doğu Neuberg 17:00 Neusiedl
Avusturya Landesliga Vorarlberg Egg 17:00 Nenzing
Slovenya 3. SNL Merkez Kolpa 17:00 Ilirija
Hırvatistan 3. HNL Jug Croatia Zmijavci 17:00 Zagora
Slovenya 3. SNL Batı Brda 17:00 Tabor Sezana
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi Celtic II (K) 17:00 Cumbernauld Colts (K)
Polonya 3.Lig Lodzko Mazowiwcka Pogon Siedlce II 17:00 Pilica Bialobrzegi
Avusturya Landesliga Vorarlberg Andelsbuch 17:00 Meiningen
Slovenya 3. SNL Batı Jadran Dekani 17:00 MNK Izola
Slovakya 3.Lig Bratislava Slovan Most 17:00 Vinicne
İzlanda Lig Kupası Grup C İA Akranes 17:00 Fjardabyggd
Avusturya Landesliga Karnten Köttmannsdorf 17:00 Lendorf
Lüksemburg Onur Ligi Union Kayl-Tetange 17:00 Mamer
Slovenya Kadınlar 1. Ligi Jevnica (K) 17:00 Ajdovscina (K)
Lüksemburg 1.Lig Seri 1 Atert Bissen 17:00 Steinfort
Slovenya Kadınlar 1. Ligi Slovenj Gradec (K) 17:00 Ankaran Hrvatini (K)
Hırvatistan 3. HNL Jug Solin 17:00 Hajduk Split II
Slovenya 3. SNL Batı Bilje 17:00 Ilirska Bistrica
Lüksemburg 1.Lig Seri 1 Lorentzweiler 17:00 Green Boys
Lüksemburg Onur Ligi Titus Lamadelaine 17:00 Swift Hesperange
Lüksemburg 1.Lig Seri 2 Union Mertert Wasserbillig 17:00 URB
Hırvatistan 3. HNL Jug Sibenik 17:00 Zmaj Makarska
Hırvatistan 3. HNL Istok NK Varazdin 17:00 Slavija Pleternica
Lüksemburg 1.Lig Seri 1 Wincrange 17:00 Boevange/Attert
Hırvatistan 3. HNL Istok Mladost Zdralovi 17:00 Dakovo-Croatia
Hırvatistan 3. HNL Istok Medimurje Cakovec 17:00 Oriolok Oriovac
Hırvatistan 3. HNL Istok Visnjevac 17:00 NK Koprivnica
Hırvatistan 3. HNL Istok Belisce 17:00 Bijelo Brdo
Hırvatistan 3. HNL Istok Vukovar 17:00 Virovitica
Hırvatistan 3. HNL Istok Slavonija Pozega 17:00 Bjelovar
Hırvatistan 3. HNL Istok Mladost Antin 17:00 Podravina Ludbreg
İsveç Kadınlar Kupası 4.Tur Eskilstuna United (K) 17:00 Pitea (K)
Hırvatistan 3. HNL Jug Primorac Stobrec 17:00 Val Kastel Stari
Lüksemburg 1.Lig Seri 2 Obercorn 17:00 Schifflange
İzlanda Lig Kupası C Grup 1 IH Hafnarfjordur 17:00 Kongarnir
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Turu Grup C Cinfaes 17:00 Coimbroes
Çek Cumhuriyeti FNL Banik Most 17:00 MAS Taborsko
İzlanda Lig Kupası B Grup 2 Njardvik 17:00 Sindri
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Turu Grup H Angrense 17:00 Aljustrelense
Lüksemburg 1.Lig Seri 1 Orania Vianden 17:00 Kehlen
Avusturya Kadınlar 2. Ligi Doğu/Güney Landhaus II (K) 17:00 St. Pölten-Spratzern II (K)
İtalya Lega Pro 1 Grup A FeralpiSalo 17:00 Renate
Hırvatistan 3. HNL Jug Mosor 17:00 GOSK Dubrovnik
Slovakya 3.Lig Bratislava Králová pri Senci 17:00 Bernolakovo
İzlanda Lig Kupası C Grup 3 Isbjörninn 17:00 KFG Gardabar
Arjantin Prim D Metro Victoriano Arenas 17:00 Leandro Niceforo Alem
Slovenya 2. SNL Aluminij 17:00 Triglav
Avusturya Landesliga Burgenland Eberau 17:00 Forchtenstein
Lüksemburg 1.Lig Seri 1 Marisca Mersch 17:00 Residence Walferdange
Portekiz Ulusal Şampiyona Yükselme Turu Kuzey Fafe 17:00 Varzim
Hırvatistan 3. HNL Jug Jadran LP 17:00 Junak
İsviçre 1. Lig Classic Grup 3 Team Ticino 17:00 Taverne
İspanya 2.Lig B Grup 2 Socuellamos 17:00 Conquense
Lüksemburg 1.Lig Seri 2 Alliance Aischdall 17:00 Jeunesse Junglinster
Hırvatistan 3. HNL Jug Hrvace 17:00 Neretva Metkovic
İsviçre 2. Lig Bölgelerarası Grup 6 Wil II 17:00 Arbon
Slovakya 3.Lig Bratislava Dunajska Luzna 17:00 Slovensky Grob
Estonya 2.Lig Batı / Güney Keila 17:00 SK Imavere/Forss
İtalya Serie D Grup H Bisceglie 17:00 Pomigliano
Lüksemburg 1.Lig Seri 2 Esch 17:00 Sporting Bertrange
İskoçya Kadınlar Premier Lig 1.Tur Heart of Midlothian (K) 17:00 Inverness City (K)
Lüksemburg 1.Lig Seri 2 Yellow Boys Weiler 17:00 Luna Obercorn
Faroe Adaları Kadınlar 1.Ligi HB (K) 17:00 IF/Vikingur (K)
İtalya Lega Pro 1 Grup B Forli 17:00 Ascoli
Almanya Oberliga Bayern Süd Unterhaching II 17:00 DJK Rosenheim
Slovakya 3.Lig Bratislava Lozorno 17:00 Sl. Ivanka pri Dunaji
Hazırlık Ülkeler Şili 17:00 Brezilya
Rusya FNL Volgar Astrakhan 17:00 Dinamo St. Petersburg
İtalya Serie D Grup H Rossoblu Potenza 17:00 Grottaglie
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen Avanti 17:00 Maldegem
Norveç Kadınlar Toppserien Medkila (K) 17:30 Kolbotn (K)
Hazırlık Kulüpler Tromsö 17:30 Bodo / Glimt
Kamerun Elite ONE Panthere 17:30 Fovu Club
Kamerun Elite ONE Bamboutos 17:30 Lion Blesse
Hırvatistan 2. HNL Imotski 17:30 Lucko
Hırvatistan 2. HNL HNK Cibalia 17:30 Bistra
Hırvatistan 2. HNL Radnik Sesvete 17:30 Hrvatski Dragovoljac
Kamerun Elite ONE Union Douala 17:30 Botafogo FC
Kamerun Elite ONE Canon 17:30 New Star De Douala
Kuveyt Federasyon Kupası Grup A Al Sulaibikhat 17:35 Al Shabab
Kuveyt Federasyon Kupası Grup A Khaitan 17:35 Al Nasar
Kuveyt Federasyon Kupası Grup A Al Qadsia 17:35 Al Yarmouk
Kuveyt Federasyon Kupası Grup B Kazma 17:35 Al Salmiyah
Kuveyt Federasyon Kupası Grup B Al Jahra 17:35 Al Kuwait
Kuveyt Federasyon Kupası Grup B Al Arabi 17:35 Al Fahaheel
Polonya 2.Lig Kotwica Kolobrzeg 18:00 Limanovia
Rusya FNL Anzhi Makhachkala 18:00 Luch Vladivostok
İspanya 2.Lig Mirandes 18:00 Girona
Polonya 2.Lig Stal Mielec 18:00 Brzesko
Estonya 2.Lig Doğu / Kuzey Welco Elekter 18:00 Kuusalu JK Rada
Estonya 2.Lig Doğu / Kuzey Levadia III 18:00 Ajax Lasnamae
Ekvador Premier A 1.Tur Deportivo Quito 18:00 Aucas
Portekiz Liga de Honra Academico Viseu 18:00 Sporting Covilha
Portekiz Liga de Honra Desportivo Aves 18:00 Beira-Mar
Hazırlık Ülkeler Zambiya 18:00 Ruanda
Hazırlık Ülkeler Botswana 18:00 Mozambik
Hazırlık Ülkeler Özbekistan U20 18:00 Uruguay U20
Hazırlık Kulüpler Viking 18:00 Start
İspanya 2.Lig B Grup 1 Tropezon 18:00 Zamora CF
İspanya 2.Lig B Grup 2 Huesca 18:00 Rayo Vallecano II
Çek Cumhuriyeti FNL Opava 18:00 Graffin Vlasim
İspanya 2.Lig B Grup 3 Badalona 18:00 UE Olot
İspanya 2.Lig B Grup 1 Burgos 18:00 Celta Vigo II
İspanya 2.Lig B Grup 4 La Roda 18:00 Cacereno
Estonya 2.Lig Batı / Güney Tondi 18:00 Kuressaare II
İspanya 2.Lig B Grup 1 Guijuelo 18:00 UD Logrones
Rusya FNL Baltika Kaliningrad 18:00 Krylya Sovetov
Portekiz Liga de Honra Freamunde 18:00 Vitoria Guimaraes II
Finlandiya Kadınlar Suomen Kupası 2.Tur JaPS (K) 18:00 MPS (K)
Norveç Kadınlar Toppserien Lilleström (K) 18:00 Stabaek (K)
İzlanda Kadınlar Lig Kupası C Grup 2 Fram (K) 18:00 Sindri (K)
Arjantin Reserve Lig Quilmes Res. 18:15 Sarmiento Res.
Arjantin Reserve Lig Argentinos Juniors Res. 18:15 Nueva Chicago Res.
Arjantin Reserve Lig Olimpo Res. Atletico Rafaela Res. Ertelendi
Arjantin Reserve Lig Crucero del Norte Res. Temperley Res. Ertelendi
Arjantin Reserve Lig San Lorenzo Res. 18:15 Lanus Res.
Arjantin Reserve Lig Rosario Central Res. 18:15 Colón Res.
Arjantin Reserve Lig Arsenal Res. 18:15 Aldosivi Res.
Arjantin Reserve Lig Tigre Res. 18:15 Defensa y Justicia Res.
İspanya 2.Lig B Grup 1 Sporting Gijon II 18:30 Lealtad
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup D Tacikistan U23 18:45 Birleşik Arap Emirlikleri U23
Euro 2016 Elemeler Grup D Gürcistan 19:00 Almanya
Euro 2016 Elemeler Grup D İskoçya 19:00 Cebelitarık
İtalya Lega Pro 1 Grup B Pro Piacenza 19:00 Carrarese
İspanya 2.Lig B Grup 4 Villanovense 19:00 El Palo
İzlanda Lig Kupası Grup B UMF Selfoss 19:00 KA Akureyri
İspanya 2.Lig B Grup 3 Hercules 19:00 Alcoyano
Euro 2016 Elemeler Grup F Kuzey İrlanda 19:00 Finlandiya
Euro 2016 Elemeler Grup F Romanya 19:00 Faroe Adaları
Gana Premier Lig Great Olympics 19:00 Wa All Stars
Gana Premier Lig Asante Kotoko 19:00 Liberty Professionals
Gana Premier Lig Inter Allies 19:00 Hearts of Oak
Gana Premier Lig Brong Ahafo Stars 19:00 Ashanti Gold
Gana Premier Lig Hasaacas FC 19:00 Feyenoord Gana
Gana Premier Lig Heart of Lions 19:00 Medeama
Gana Premier Lig New Edubiase 19:00 Bechem United
İzlanda Lig Kupası B Grup 1 UMF Tindastoll 19:00 IR Reykjavik
Euro 2016 Elemeler Grup I Arnavutluk 19:00 Ermenistan
İzlanda Lig Kupası C Grup 2 Hamar Hveragerdi 19:00 Örninn
İngiltere Kadınlar WSL Notts County (K) 19:00 Chelsea (K)
İtalya Lega Pro 1 Grup A Novara 19:00 Real Vicenza VS
İzlanda Lig Kupası C Grup 5 Afrika 19:00 Kria
İspanya 2.Lig B Grup 1 Real Oviedo 19:00 Langreo
Estonya 2.Lig Batı / Güney Saue JK Laagri 19:00 Kose
Faroe Adaları Kadınlar 1.Ligi EBS / Skala (K) 19:00 AB / B36 (K)
Danimarka 1.Lig AC Horsens 19:00 FC Fredericia
İzlanda Reykjavik Gençlik Kupası Grup Aşaması KR U19 19:00 Fylkir / Ellidi U19
İtalya Lega Pro 1 Grup B Tuttocuoio 19:00 Gubbio
İspanya 2.Lig Zaragoza 19:15 Alcorcon
İsrail Kadınlar Ligat Al Şampiyonluk Turu Maccabi Kiryat Gat (K) 19:30 Girls Soccer Academy (K)
Ekvador Premier A 1.Tur Mushuc Runa 19:30 El Nacional
Ekvador Premier A 1.Tur LDU Quito 19:30 LDU Loja
Hazırlık Ülkeler 21 Yaş Altı Lüksemburg U21 19:30 Finlandiya U21
Arjantin Prim B Metro Brown De Adrogue 19:30 Colegiales
AFC U23 Şampiyonası Eleme Turu Grup A Bahreyn U23 19:30 Irak U23
Ekvador Premier B 1.Tur Olmedo 19:30 LDU Portoviejo
İsrail Kadınlar Ligat Al Şampiyonluk Turu Maccabi Kishronot Hadera (K) 19:40 Ironi Ramat HaSharon (K)
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup B Siquirrena 20:00 Turrialba
İspanya 2.Lig Barcelona II 20:00 Tenerife
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup A Municipal Liberia 20:00 Guanacasteca
Hazırlık Ülkeler Fildişi Sahili 20:00 Ekvator Ginesi
İzlanda Reykjavik Gençlik Kupası Grup Aşaması İR / Lettir U19 Fjölnir U19 II Ertelendi
İsrail Kadınlar Ligat Al Küme Düşme Turu Maccabi Holon (K) 20:00 Bnot Sakhnin (K)
Finlandiya Kadınlar Suomen Kupası 2.Tur TPV (K) 20:00 FC Kuusysi (K)
İskoçya Kadınlar Premier Lig 1.Tur Stirling University (K) 20:15 Celtic (K)
Ekvador Premier A 1.Tur Universidad Catolica 20:30 Barcelona SC
İsrail Kadınlar Ligat Al Küme Düşme Turu Hapoel Petach Tikva (K) 20:30 Maccabi Tzur Shalom (K)
İzlanda Kadınlar Lig Kupası C Grup 2 Vikingur Olafsvik (K) 21:00 Álftanes (K)
İzlanda Kadınlar Lig Kupası C Grup 3 Tindastoll (K) 21:00 Höttur (K)
Dünya Kupası 2018 Elemeler CONCACAF Elemeleri 1.Tur Bermuda 21:00 Bahamalar
Brezilya Paulista A3 Taubate 21:00 Votuporanguense
İzlanda Reykjavik Gençlik Kupası Grup Aşaması Leiknir / KB U19 21:00 Fram U19
Brezilya Sergipano 1.Tur Coritiba SE 21:30 Amadense
Brezilya Sergipano 1.Tur Sociedade Boca Junior 21:30 Itabaiana
Brezilya Sergipano 1.Tur Lagarto 21:30 Boquinhense
Brezilya Sergipano 1.Tur Sergipe 21:30 Estanciano
Brezilya Sergipano 1.Tur Socorrense 21:30 Confiança
Brezilya Goiano 2-1.Tur Grup A Novo Horizonte 21:30 Itaberai
Şili Primera B Clausura 2.Tur La Serena Coquimbo Unido Ertelendi
Şili Primera B Clausura 2.Tur Lota Schwager 21:30 Concepcion
Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara Resende 21:30 Boavista SC
Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara Bangu 21:30 Tigres Do Brasil
Brezilya Carioca 2-1.Tur Sao Cristovao RJ 21:30 America RJ
Brezilya Carioca 2-1.Tur Americano 21:30 Queimados
İtalya Serie B Brescia 21:30 Trapani
Ekvador Premier A 1.Tur Deportivo Cuenca 21:40 Independiente Del Valle
Euro 2016 Elemeler Grup D İrlanda Cumhuriyeti 21:45 Polonya
Euro 2016 Elemeler Grup F Macaristan 21:45 Yunanistan
Brezilya Piauiense 1.Tur Caiçara 21:45 4 De Julho
Euro 2016 Elemeler Grup I Portekiz 21:45 Sırbistan
Hazırlık Ülkeler Fransa 21:45 Danimarka
Dominik Cumhuriyeti Majör Lig Cibao 22:00 Moca
Dominik Cumhuriyeti Majör Lig Universidad O&M 22:00 Atlantico
Dominik Cumhuriyeti Majör Lig La Vega 22:00 San Cristobal
Brezilya Paraense 2.Tur Gaviao 22:00 Castanhal
Brezilya Paraense 2.Tur Remo 22:00 Paysandu
Brezilya Cearense 2 Tiradentes CE 22:00 Crateus
Brezilya Cearense 2 Crato 22:00 Maracana
Arjantin Torneo Federal A Grup 1 Deportivo Madryn 22:00 Independiente Neuquen
Arjantin Torneo Federal A Grup 1 Alvarado 22:00 Deportivo Roca
Arjantin Torneo Federal A Grup 1 Cipolletti 22:00 Tiro Federal BB
Brezilya Mineiro 1 Tombense 22:00 America Mineiro
Brezilya Mineiro 1 Guarani MG 22:00 Tupi
Brezilya Mineiro 1 Caldense 22:00 Boa EC
Brezilya Mineiro 1 Democrata GV 22:00 Mamore
Brezilya Mineiro 1 URT 22:00 Cruzeiro
Brezilya Mineiro 1 Atletico Mineiro 22:00 Villa Nova
Arjantin Premier Lig Belgrano Cordoba 22:00 Newells Old Boys
Brezilya Copa Do Nordeste Çeyrek Final Vitoria 22:00 America RN
Brezilya Copa Do Nordeste Çeyrek Final Sport Recife 22:00 Fortaleza
Brezilya Goiano 1 Caldas Novas 22:00 Goias
Brezilya Gaucho 2-1.Tur Grup A Esportivo BG 22:00 Santo Angelo
Brezilya Goiano 1 Gremio Anapolis 22:00 Itumbiara
Brezilya Goiano 1 Goianesia 22:00 Anapolina
Brezilya Paulista A1 Sao Paulo 22:00 Linense
Şili Primera B Clausura 2.Tur Curico Unido 22:00 Iberia
Brezilya Paulista A1 Bragantino 22:00 Corinthians
Şili Primera B Clausura 2.Tur San Luis De Quillota 22:00 Magallanes
Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara Vasco da Gama 22:00 Botafogo
Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara Cabofriense 22:00 Nova Iguaçu
Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara Friburguense 22:00 Volta Redonda
Brezilya Paranaense 1-1.Tur Parana 22:00 Coritiba
Brezilya Paranaense 1-1.Tur Foz Do Iguaçu 22:00 Cascavel CR
Brezilya Paranaense 1-1.Tur Operario PR 22:00 Rio Branco PR
Arjantin Prim B Nacional Douglas Haig 22:00 Union Mar Del Plata
Brezilya Paranaense 1-1.Tur Nacional PR 22:00 Prudentopolis
Arjantin Prim B Nacional Guarani Antonio Franco 22:00 Ferro Carril Oeste
Brezilya Paranaense 1-1.Tur Londrina 22:00 Atletico Paranaense
Brezilya Paranaense 1-1.Tur Gremio Metropolitano 22:00 J. Malucelli
Brezilya Gaucho 2-1.Tur Grup B Inter Santa Maria 22:00 Santa Cruz RS
Brezilya Gaucho 2-1.Tur Grup B Rio Grande 22:00 Riograndense SM
Arjantin Reserve Lig Banfield Res. 22:00 Huracán Res.
Arjantin Torneo Federal A Grup 2 Independiente Chivilcoy 22:00 Sportivo Las Parejas
Arjantin Prim D Metro Claypole 22:00 Deportivo Muniz
Brezilya Catarinense 1 Hexagonal Final Chapecoense 22:00 Figueirense
Brezilya Paulista A3 Francana 22:00 Tupa
Arjantin Prim B Nacional Juventud Unida Gualeguaychu 22:00 Gimnasia Mendoza
Uruguay Premier Lig Clausura Rampla Juniors 22:00 Montevideo Wanderers
Uruguay Premier Lig Clausura Centro Atletico Fenix 22:00 CA River Plate
Uruguay Premier Lig Clausura Cerro 22:00 Sud America
Uruguay Premier Lig Clausura Juventud 22:00 Defensor Sporting
Brezilya Gaucho 1-1.Tur Uniao RS 22:00 Internacional
Uruguay Premier Lig Clausura Tacuarembo 22:00 Racing Club Montevideo
Brezilya Gaucho 1-1.Tur Ypiranga Erechim 22:00 Novo Hamburgo
Brezilya Paraibano 1.Tur Miramar 22:00 Botafogo PB
İspanya 2.Lig Sabadell 22:00 Mallorca
Arjantin Torneo Federal A Grup 3 Sportivo Patria 22:30 Sarmiento Resistencia
Arjantin Torneo Federal A Grup 4 Concepcion FC 22:30 Gimnasia Y Tiro
Şili Primera B Clausura 2.Tur Santiago Morning 22:30 CSD Rangers
Venezuela İkinci Lig Clausura Diamantes de Guayana 22:30 Estudiantes de Caracas
Venezuela İkinci Lig Clausura Monagas 22:30 Mineros de Guayana II
Arjantin Torneo Federal A Grup 3 Textil Mandiyu 22:30 Sol De America
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano Pumas Generalena 23:00 Uruguay De Coronado
Arjantin Torneo Federal A Grup 3 Velez De San Ramon 23:00 Union Sunchales
Arjantin Prim B Nacional Gimnasia Jujuy 23:00 Sportivo Belgrano
Barbados Premier Lig Paradise 23:00 Pinelands United
Arjantin Torneo Federal A Grup 4 San Martin Tucuman 23:00 AH Zapla
Arjantin Torneo Federal A Grup 4 Andino 23:00 Union Aconquija
Arjantin Torneo Federal A Grup 4 San Lorenzo Alem 23:00 Americo Tesorieri
Venezuela Premier Lig Clausura Metropolitanos 23:00 Tucanes
Venezuela Premier Lig Clausura Deportivo Lara 23:00 Portuguesa FC
Kolombiya Primera B Apertura Depor FC 23:00 Real Cartagena
Arjantin Premier Lig Racing Club 23:00 San Martin San Juan
Şili İkinci Lig 4.Tur Melipilla 23:00 San Antonio Unido
Brezilya Amazonense 1.Tur Penarol AC 23:00 Fast Clube
Brezilya Amazonense 1.Tur Manaus 23:00 Princesa Solimoes
Dünya Kupası 2018 Elemeler CONCACAF Elemeleri 1.Tur Anguilla 23:00 Nikaragua
Dünya Kupası 2018 Elemeler CONCACAF Elemeleri 1.Tur Dominika 23:00 İngiliz Virjin Adaları
Arjantin Prim B Nacional Estudiantes De San Luis 23:00 Atletico Parana
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano Limon FC 23:00 Santos de Guapiles
Arjantin Torneo Federal A Grup 2 Gutierrez 23:00 Juventud Unida Universitario
Arjantin Torneo Federal A Grup 3 Libertad Sunchales 23:00 Club Atletico Mitre
Kolombiya Primera A Apertura Junior 23:15 Aguilas Doradas
Kolombiya Primera A Apertura Atletico Huila 23:15 Envigado
Arjantin Torneo Federal A Grup 3 Chaco For Ever 23:15 Gimnasia Concepcion Uruguay
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup B Cariari Pococi 23:20 Jaco Rays
Venezuela Premier Lig Clausura Estudiantes De Merida 23:30 Deportivo Tachira
Venezuela Premier Lig Clausura Trujillanos 23:30 Zulia
Arjantin Torneo Federal A Grup 4 Juventud Antoniana 23:30 San Jorge Tucuman
Uruguay Premier Lig Clausura Nacional de Football 23:30 Atenas
Venezuela İkinci Lig Clausura Urena 23:30 Atletico Socopo
Venezuela İkinci Lig Clausura Yaracuyanos 23:30 Margarita
Sudamericano U17 Final Ekvador U17 23:50 Arjantin U17